Clout MMA

Dymy na konferencji Clout MMA 2! Minda i Labryga mocno się spięli [WIDEO]

Na konferencji prasowej przed Clout MMA 2 ogłoszone zostało ciekawe starcie w wadze ciężkiej. Kamil Minda zmierzy się z Denisem Labrygą, a ich pierwszy face to face nie zakończył się najspokojniej.

Zgarnij bonusy i obstaw Clout MMA 2!

Konflikt obu panów zaognił się w ostatnim czasie. Głogowski kickbokser w mocnych słowach wypowiadał się o trenerze Oknińskim oraz całej Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener Mirek namawiał Labrygę, by ten zmierzył się z Kamilem Mindą. Starcie to odbędzie się na najbliższej gali Clout MMA.

Nikt nie spodziewał się, że do ich pojedynku dojdzie tak szybko. Jak podała federacja walka ta odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Brak parteru podnosi szanse Denisa, który jest sporym faworytem tego zestawienia. Oba jego freakowe starcia zakończyły się zwycięstwami przed czasem.

Obaj zawodnicy kierowali w swoją stronę mocne słowa na konferencji prasowej. Gdy zaś stanęli do face to face, Labryga niemal od razu wyprowadził cios. Ochrona miała pełne ręce roboty, a atmosfera gęstniała z każdą kolejną chwilą.

Kontynuację dymów zobaczyć można było też na backstage’u. W media roomie doszło do kolejnego spięcia między zawodnikami, na czym niemal nie ucierpiała scenografia. To zwiastuje dużo emocji w kolejnych programach, a przede wszystkim na samej walce.

Clout MMA 2: Minda vs Labryga – Kursy bukmacherskie

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Załęcki odpowiada na krytyczne komentarze po Clout MMA 2: "Zastanawia mnie, ilu z was..."

Zobacz też inne wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.