Clout MMA

Labryga odpowiada na ostre słowa Załęckiego! Dojdzie do pojedynku! [WIDEO]

Denis Labryga bardzo szybko zareagował na oświadczenie Denisa Załęckiego. W mocnych słowach odpowiedział zawodnikowi z Torunia.

Po gali Clout MMA 2 na „Bad Boya” po raz kolejny spłynęła ogromna fala krytyki. Tym razem po prostu wyszedł z klatki i nie zamierzał kontynuować starcia z Danielem Omielańczukiem. Po wszystkim wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił swoją postawę.

W mocnych słowach wypowiedział się także na temat Denisa Labrygi, Artura Szpilki czy „Wielkiego Bu”. Całe nagranie Załęckiego znajdziesz tutaj:

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Labrygi. Poprzez social media odpowiedział na nagranie Załęckiego i zapowiedział, że wszystko zostanie wyjaśnione w klatce:

– Nikt z tobą nie trzyma, nikt ci nie kibicuje. Dowiadywałem się o ciebie, to cię nie ma pozerze! Freaki nawet się tak nie zachowują, jak ty! Leszczu barowy, kto ma zapędy do kure…kiego zachowania, to wyłącznie twoja osoba! Nie strasz federacji, bo bez federacji jesteś nikim! Jakbyś się nie przygotował, czeka cię brutalna przeprawa, a klatka będzie zamknięta i nie będzie miał jak spie…ić!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.