GROMDA

Popek szczerze o problemach z nałogiem. Wyjaśnił znaczenie nowego tatuażu [WIDEO]

Na kanale GROMDY pojawił się nowy materiał. Historię swojego życia w szczerych słowach opowiedział „Popek”.

Największa organizacja walk na gołe pięści w Polsce już 1 grudnia powraca z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Grabowski chce mocno zakończyć miniony rok i gala GROMDA 15 bez wątpienia przyciągnie ogromną liczbę kibiców. Jak już oficjalne ogłoszono, w main evencie pierwszy mistrz Mateusz Kubiszyn zmierzy się z ulubieńcem kibiców Łukaszem Parobcem. Dojdzie również do debiutu rapera „Popka”, o którym mówiło się już od dłuższego czasu.

Raper od wielu edycji związany jest z organizacją walk na gołe pięści. Paweł Mikołajuw jest medialną twarzą organizacji, a współpraca z nim zdecydowanie zadziałała pozytywnie na popularność GROMDY.

„Popka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Samozwańczy Król Albanii i autor takich hitów, jak Pakistańskie disco ma historię tak barwną, że można by nią obdarzyć kilka osób. Na kanale GROMDY pojawił się materiał, w którym sam zainteresowany opowiada ją z wieloma szczegółami. wyjaśnił też znaczenie swoich nowych tatuaży. Sprawdźcie sami!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.