High League

Labryga komentuje formę Załęckiego: „Jak chcesz pracować sam i wszystko zgarniać dla siebie, to daleko nie ujedziesz”

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis Labryga wypowiedział się m.in. na temat kontrowersyjnego występu Denisa Załęckiego.

„Bad Boy” ma za sobą dwie walki, do których wyszedł z kontuzją. Mimo że był świadomy problemów ze zdrowiem, postanowił wyjść do klatki. Najpierw w kilkadziesiąt sekund przegrał z Arturem Szpilką właśnie przez kontuzję, a ostatnio zmierzył się z Pawłem Tyburskim.

Również z „Tyborim” poniósł porażkę w pierwszej odsłonie, jednak tym razem przez dyskwalifikacje, gdyż złamał zasady walki bokserskiej. Mimo to i tak nie byłby w stanie kontynuować starcia, ponieważ jego uraz się odnowił przy wyprowadzeniu frontalnego kopnięcia.

Labryga o Załęckim

Denis Labryga, który stał się ulubieńcem kibiców, w obszernej rozmowie odniósł się do tematu „Bad Boya”. Wypowiedział się nie tylko na temat złamania zasad czy kontuzji, ale również samej formy zawodnika z Torunia. Sam Załęcki wspominał w wywiadach, że przygotowuje się wyłącznie z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim. Nie współpracował z żadnym trenerem ani sparingpartnerami.

Labryga przyznał, że nie jest to dobre rozwiązanie, gdyż to właśnie cały sztab, który nadzoruje twoją pracę, pozwala ci na progres i rozwijanie się z walki na walkę:

Sprawdź!  Hitowa walka w main evencie High League 2! Wiemy, z kim zmierzy się "pashaBieps"

– W pół roku się wyrobi. Ja miałem taką operację to trzy miesiące i walczyłem. Pół roku daję i też będę chciał ci wpierdolić Denis. Jak chcesz pracować sam i wszystko zgarniać dla siebie, to daleko nie ujdziesz. Jednak team pomaga ci w rozwoju, sztab trenerski, to trzeba mieć. Nie masz ludzi odpowiadających za twój rozwój, to gdzie chcesz zajść? Nie wiem, co on sobie myślał. Przybrał z 15 kg, to może myślał, że machnie dwa razy i Paweł padnie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.