Clout MMA

Labrydze puściły nerwy! Ostre słowa po awanturze z Załęckim! [WIDEO]

Denis Labryga na gorąco skomentował awanturę, do której doszło podczas „Roastu” promującego nadchodzącą galę Clout MMA 2.

W programie poza reprezentantem WCA udział wziął także Denis Załęcki. Pomiędzy zawodnikami wcześniej był bardzo duży konflikt, jednak wydawało się, że został zażegnany. Freak fighterzy prowadzili normalną rozmowę i nie chcieli wdawać się w awantury.

Dopiero na sam koniec doszło do ogromnej zadymy. Panowie rozpoczęli temat podawania ręki policjantom i bardzo szybko przeszli do bardzo ostrej wymiany zdań. Nagle rzucili się na siebie z pięściami. Zanim rozdzieliła ich ochrona, zdążyli wymienić kilka ciosów.

Załęcki przez długi czas próbował wyrwać się z rąk ochroniarza, rzucił telefonem i wylądował na podłodze. Kiedy udało się uspokoić zawodników, „Bad Boy” chciał wyjść przed studio wyjaśnić wszystko na ulicy.

Organizatorzy nie mogli jednak do tego dopuścić i rozdzielili freak fighterów, aby ci nie pobili się niecałe dwa tygodnie przed galą Clout MMA 2. Na gorąco całą awanturę skomentował Labryga, który rozmawiał z fansportu.pl:

Sprawdź!  Szpilka szczerze o Załęckim: "Przypomina mnie, jak byłem młody. Ja też taki byłem"

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.