KSW

KSW potwierdziło HITOWĄ walkę! Khalidov vs. Pudzianowski na KSW 77!

Największa polska federacja MMA potwierdziła hitową walkę! Na gali KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice dojdzie do walki Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski!

Mamed Khalidov w ostatnim czasie udostępniał w social mediach nagrania z treningów siłowych, natomiast „Pudzian” opublikował film, na którym przekazał:

– Dzień za dniem leci. Dzień za dniem ucieka, swoje trzeba robić. Nie ma co się zastanawiać. Robimy swoje, aby do grudnia. Plan ułożony i do wykonania.

Obaj panowie wielokrotnie zaznaczali, że są zainteresowani takim zestawieniem. Oficjalne wyzwanie padło po walce wieczoru KSW 70, gdzie Mariusz Pudzianowski brutalnie znokautował Michała Materlę.

Powiem ci tak, jeżeli taka propozycja padnie – dlaczego nie? Do odważnych świat należy! – skomentował ewentualne zestawienie z Khalidovem „Pudzian”.

Już padło! Myślę, że powinniśmy już dawno to zrobić, Mariusz – powiedział Mamed, który pojawił się w klatce.

OFICJALNIE: Khalidov vs. Pudzianowski na KSW 77!

Dziś potwierdziły się wszelkie przypuszczenia! Federacja potwierdziła, że na KSW 77 dojdzie do walki Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski! W social mediach szumnie ogłoszono to jako Największą walkę wszechczasów w Europie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.