KSWMMA

Amfiteatr w Puli kolejnym planem organizacji gali KSW w Chorwacji

Organizacja KSW rozpoczęła etap prac nad kolejnym eventem w Chorwacji. Jeden z właścicieli – Martin Lewandowski – odwiedził niedawno starożytny Amfiteatr w Puli, by z bliska zobaczyć obiekt, na którym planowana jest kolejna gala na Bałkanach.

Rozpoczęło się od spotkania z Ambasadorem Chorwacji, a później wizyta w Puli. Amfiteatr na otwartym powietrzu, w którym do dziś odbywa się wiele wydarzeń sportowych. Szef KSW zdradził, że faktycznie wizyty na Bałkanach wiążą się z planem organizacji tam eventu w 2021 roku.

Pierwsza i jak dotychczas jedyna gala KSW w Chorwacji odbyła się w listopadzie 2019 roku. KSW 51, gdzie w walce wieczoru rękawice skrzyżowali Mariusz Pudzianowski i Erko Jun była dla organizacji ogromnym sukcesem i już wtedy padły deklaracje, że na pewno największa organizacja w Europie powróci na Bałkany.

W planach KSW na ten rok jest kilka większych eventów, jednak ich realizacja mocno związana jest z sytuacją pandemiczną na świecie. Jeśli tylko będzie taka możliwość, organizacja jest chętna, by w 2021 roku zrobić trzy wydarzenia poza granicami Polski.

Źródło: Facebook Martina Lewandowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *