KSW

KSW 91: Dominacja Czyżewskiej! Nokautuje kopnięciem na wątrobę! [WIDEO]

Czeską galę KSW 91 otworzyło starcie pań. Wiktoria Czyżewska wróciła do klatki na pojedynek z dwa razy od niej starszą Petrą Částkovą.

Młoda Polka po raz ostatni w okrągłej klatce widziana była w sierpniu ubiegłego roku. Po imponującym debiucie na KSW 77 przyszło jej się zmierzyć z Sandrą Succar. Libanka niestety tego dnia okazała się lepsza. Czyżewska zanotowała pierwszą przegraną w karierze, co tylko zmotywowało ją do cięższej pracy.

Dzisiejszą rywalką na KSW 91 była Petra Částkova. Czeszka wychodziła na swoją 13. walkę w karierze (Wiktoria – na czwartą). W największej polskiej organizacji było to dla niej 3. starcie, ale dwóch poprzednich nie wspomina najlepiej. Najpierw w 2022 roku jednogłośną decyzją pokonała ją Adrianna Kreft, a kilka miesięcy później to samo uczyniła Natalia Baczyńska-Krawiec.

KSW 91: Czyżewska vs Částkova – RELACJA

RUNDA 1

Castkova dobrze zaczęła od lewego prostego, ale Wiktoria świetnie jej odpowiedziała! Czeszka była w małych kłopotach, wróciła jednak do gry. Wiktoria oberwała palcem w oko. Czyżewska ustawia sobie rywalkę na siatce i kopie lewą nogą prosto na wątrobę! Petra Castkova nie wstaje z maty!

Sprawdź!  Były mistrz wraca na gali w Paryżu! Marian Ziółkowski zawalczy w co-main evencie KSW 93

Wynik walki: Wiktoria Czyżewska wygrała przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.