KSW

Szalony kupon na KSW 91! Kibic zgarnął GRUBĄ KASĘ za wygraną Joniaka!

Podczas właśnie trwającej gali KSW 91 odbyła się walka Mariusza Joniaka z Tobiaszem Le. Jeden z kibiców postawił iście szalony kupon i… zgarnął naprawdę POTĘŻNĄ wygraną!

Joniak w organizacji zadebiutował najlepiej, jak mógł. Walkę z Sebastianem Romanowskim wziął na dosłownie ostatnią chwilę, dzień przed galą. Nie było to byle jakie wydarzenie, a KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Mariusz zwyciężył wówczas jednogłośną decyzją. Później jednak przegrał już w 1. rundzie.

Dziś na KSW 91 w Czechach Joniak powrócił na starcie z Tobiaszem Le. Polsko-czeski zawodnik był dużym faworytem. Duży wpływ na to miała jego walka z Carlem McNallym, w której w świetnym stylu wygrał w 3. rundzie.

ODBIERZ DARMOWE 30 ZŁ I 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ NA KSW 91!

Kibic zgarnął OGROMNĄ KASĘ za wygraną Joniaka!

Przed dzisiejszym starciem mało kto dawał jakiekolwiek szanse Mariuszowi Joniakowi. Tym bardziej, jeśli mówimy tu o wygranej przed czasem. Polak jednak zwyciężył i to w zaledwie 65 sekund!

Tym samym zapewnił on potężną wypłatę jednemu z kibiców. Ten postawił bowiem aż 10 tysięcy złotych na zwycięstwo Joniaka przez KO, TKO czy dyskwalifikację. Kurs na to zdarzenie wynosił 8.15, co oznacza, że gracz zgarnął… Ponad 70 tysięcy złotych! Poniżej możecie zobaczyć kupon.

Sprawdź!  KSW nie stać na Jędrzejczyk? Jest komentarz federacji: "To polskich kibiców nie stać na jej gażę"

Galę KSW 91 na żywo obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Was liczne bonusy. Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego 3 pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka. To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto w przypadku przegranej!

Odbierz bonusy na KSW 91!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.