KSW

KSW 86. Dominacja Eskieva! Brutalnie rozbija Śmiełowskiego w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Jednym z najciekawszych pojedynków na KSW 86 było starcie w kategorii piórkowej. Lom-Ali Eskiev zmierzył się z niepokonanym Dawidem Śmiełowskim.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Niemiec zdecydowanie górował doświadczeniem nad „Królikiem”. Eskiev stoczył niemal trzy razy więcej walk od Polaka. Reprezentant UFD Gym najczęściej nokautuje swoich rywali – aż dziewięć razy wygrał w taki sposób – ale ma też w rekordzie trzy zwycięstwa przez poddania. W KSW stoczył do tej pory cztery pojedynki i z dwóch wyszedł jako tryumfator.

Dawid Śmiełowski wychodził do walki na KSW 86 z perfekcyjnym rekordem 10-0. Fighter Ankosu MMA Poznań nie słyszał jeszcze werdyktu sędziowskiego. Wszystkie jego pojedynki kończyły się przed czasem, a „Królik” w samym KSW kończył już Filip Pejicia oraz Patryka Kaczmarczyka. Jak poradził sobie z Lomem-Alim Eskievem?

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Eskiev vs Śmiełowski – RELACJA

RUNDA 1

Śmiełowski od razu zaczął mocnym low kickiem i z łatwością uniknął tegoż w kontrze. Eskiev szybko skraca dystans, ale kapitalnie „Królik” zaatakował high kickiem. Straszy lewym sierpem Eskiev, trafił na wątrobę! Uniknął finiszu fightera z Dusseldorfu, Lom-Ali atakuje pełną parą i ponownie ucieka mu Polak. Kolejne uderzenie na brzuch w wykonaniu Eskieva, łatwe obalenie i krucyfiks! Brutalne łokcie na głowę Dawida. Fatalna sytuacja Śmiełowskiego, Eskiev kontynuuje dzieło zniszczenia Niemiec. Kolejne krótkie ciosy na głowę Polaka, który próbuje jakkolwiek mostować. Kolejne bomby na głowę „Królika” i sędzia przerywa walkę!

Sprawdź!  KSW 94 - Gdzie oglądać? Kiedy i o której? Transmisja

Wynik walki: Lom-Ali Eskiev wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.