KSW

KSW 79: Viktor Pešta wypada! Nowy rywal Daniela Omielańczuka!

Na dosłownie 10 dni przed galą KSW 79, która będzie pierwszą w Czechach doszło do sporej roszady. Viktor Pešta, pierwotny rywal Daniela Omielańczuka wycofał się z powodu choroby.

Na gali w Libercu dojdzie między inny do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej przez Phila De Friesa. Organizacja zaskoczyła kibiców organizując rewanż za pojedynek sprzed ponad 10 lat – przeciwnikiem Brytyjczyka będzie niewidziany od 3. lat w MMA Todd Duffee.

Plan na kolejnego pretendenta popsuł wynik walki Martinek vs. Omielańczuk, w którym na pełnym dystansie zwyciężył Polak. To bowiem „Czarnobrody” miał spotkać się na KSW 79 z De Friesem. Koniec końców sam z powodu urazu wypadł z karty walk, podobnie jak planowany przeciwnik Daniela, Viktor Pešta.

Jak poinformowała organizacja na swoich social mediach, Czech wycofał się z powodu choroby. Gala w Libercu odbędzie się już za 10 dni, 25 lutego. Pojedynek na ostatnią chwilę z Danielem Omielańczukiem przyjął dwukrotny pretendent do pasa królewskiej kategorii wagowej, Michał Kita.

Sprawdź!  Phil De Fries atakuje i odpowiada Narkunowi. "Mówisz, że płacisz mężczyzną, żeby ściągali spodnie?"

Popularny „Masakra” nie ma najlepszej serii. W ostatnich 5, walkach zwyciężył tylko raz – z Markiem Samociukiem na KSW 65. Przegrywał też dwukrotnie z Darko Stosiciem, Ricardo Praselem oraz Philem De Friesem. Wszystkie te starcia kończyły się maksymalnie w drugich odsłonach.

Gdzie oglądać KSW 79?

 transmisja, w tym gali KSW 79 dostępna jest wyłącznie dla użytkowników serwisu Viaplay. Klikając w poniższy baner, bądź ten link przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto.

Oprócz transmisji na żywo KSW 79 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 79 rozpocznie się 25 lutego o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.