KSW

[WIDEO] KSW 63: Roberto Soldić rozbija Patrika Kincla w trzeciej rundzie!

No i w końcu doczekaliśmy się walki wieczoru KSW 63, gdzie mistrz wagi półśredniej Roberto Soldic zmierzył się z Parikiem Kinclem.

Roberto Soldic vs. Patrik Kincl

Roberto Soldic zadebiutował w federacji KSW w 2017 roku, gdzie na gali z numerem 41 zdeklasował Borysa Mańkowskiego wygrywając z nim przez TKO w trzeciej rundzie i zdobywając pas mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. To trofeum stracił już na KSW 43, gdzie został znokautowany przez Dricusa Du Plessisa. Do rewanżu doszło na KSW 45. Tym razem przez KO w trzeciej rundzie wygrał Chorwat. W ostatnim boju na KSW 56 pokonał przez TKO w 1. rundzie Michała Materlę. Soldić aktualnie posiada fantastyczną serię pięciu wygranych.

Patrik Kincl jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Walczył dla takich organizacji jak XFN czy ACB. Obecnie może się pochwalić pięcioma wygranymi z rzędu. W KSW zadebiutował w zeszłym roku na gali z numerem 57, gdzie pokonał Tomasza Drwala. W ostatnim boju na KSW 61 wygrał przez TKO w 2. rundzie z Tomaszem Romanowskim.

RELACJA:

Runda 1:

Sprawdź!  Kołecki o starciu z Szostakiem: "Nie będzie podawania sobie rąk. Myśli biją się, w jaki sposób podejść do tej walki"

Obaj panowie zaczęli od niskich kopnięć. Panowie zaczęli od wzajemnego wyczuwania dystansu i ciosów było jak na lekarstwo. Soldic zaczął aktywniej okopywać przednią nogę rywala. Kincl w pewnym momencie trafił drugi raz piekielnie mocnym kopnięciem korpus. Patrik próbował obalenia, ale zostało one wybronione. „Robocop” cały czas wywierał presję na swoim przeciwniku. Po jednym z kopnięciu Czech Roberto wystrzelił piekielnie mocny cios po którym Kincl poszedł po obalenia. Soldic wykorzystał okazję kontrując rywala i sam znalazł się w półgardzie rywala skąd zaczął kontrolować rywala.

Runda 2:

Runda zaczęła się znów od niskich kopnięć. Po jednym z nich w wykonaniu Czecha Roberto skontrował, go celnym prawym. Soldic wywierał presję na rywalu i czekał na okazję wystrzelenie ciosów sierpowych. Patrik ruszył po nogi co po kilku sekundach zapaśniczych kotłach mu się udało. Roberto w pewnym momencie ruszył po gilotynę. Jednak Czech zerwał to duszenie i kontrolował rywala w parterze w półgardzie. Roberto był widocznie zmęczony i sfrustrowany będąc bezradnym w parterze.

Runda 3:

Roberto rozpoczął od niskiego kopnięcia. Jednak Soldic po małym zamieszaniu przy próbie obaleniu klinczu przez rywala trafił go ciosami i celnym kopnięciem. Następnie Roberto ruszył na rywala i piekielnie mocnymi sierpami w korpus posłał rywala na deski. Jednak Kincl przytrzymał rywala i Roberto kontrolował przeciwnika w parterze obijając Czecha. Chorwat zdobył dosiad skąd ruszył po trójkąt rękoma. Jednak zrezygnował z tego na rzecz obijania rywala. Po wielu celnych ciosów sędzia Łukasz Bosacki zdecydował o przerwaniu tego pojedynku.

Walkę przez TKO w 3. rundzie wygrywa Roberto Soldic.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.