FAME MMA

Krycha UFC z Fame MMA, zawalczy na gali Fight Exclusive Night. Kolejne, freakowe wzmocnienie organizacji Pawła Jóźwiaka.

Jak poinformował na swoich mediach społecznościowych inny zawodnik Fame MMA – Szewcu – otrzymał on od FENu propozycję zmierzenia się z Krystianem „Krychą” Wilczakiem, jednak na taką walkę nie zgodziła się organizacja Fame MMA, która wyraziła jednak zgodę na występ Krychy pod szyldem FENu.

Na jednej ze swoich relacji, Szewczyk otrzymał pytanie „czy zawalczyłbyś z Krychą?”. Szewcu odpowiedział wtedy, że były przymiarki do organizacji takiej walki, ale miała się ona odbyć na gali FEN, z którą Krycha za zgodą FAME MMA podpisał kontrakt. Największa freakowa organizacja w Europie nie zgodziła się jednak na zakontraktowanie Szewca przez FEN, przez co ewentualny pojedynek w organizacji Fight Exclusive Night nie ma szansy bytu.

Federacja FEN od kilku gal z małymi wyjątkami, stara się dość nieudolnie zainteresować swoimi wydarzeniami grupę lubującą się we freakowym MMA. Najpierw było starcie „Brata Pudziana” z „Szelim”, jednak pierwszy z nich przeszedł do organizacji Marcina Najamana – MMA VIP, a drugi podpisał kontrakt z Fame MMA. W ostatnim czasie organizacja poinformowała, że jednym z nowych nabytków został jeden z bohaterów programu randkowego jednej z telewizji, a były przymiarki do zakontraktowania BONUSA BGC, który sam o tym wspominał i był obecny na backstagu jednej z gal.

Sprawdź!  [WIDEO] "Sędziowie oszukali, ale je**ć ich" - Don Kasjo ostro o werdykcie z jego walki z Normanem Parkiem na FAME MMA 10

Źródło: Instagram Macieja Szewczyka

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *