MMA

Król Syntholu zatrzymany przez policję! Nie zawalczy na MMA-VIP 2? „Wydarzyła się rzecz, której nikt z nas nie mógł się spodziewać”

Gala MMA-VIP 2 odbędzie się już w najbliższy piątek. Do wydarzenia zostało tylko kilka dni, jednak możemy zobaczyć spore zmiany w karcie walk.

Fit Dzik w trakcie wczorajszej konferencji ogłosił, że rezygnuje ze współpracy z Marcinem Najmanem ze względów finansowych i nie zawalczy z Nikodemem Zatowką. Nie wiemy również, czy do klatki wejdzie Szymon Komandos znany jako Król Syntholu.

Debiutant w main evencie miał stanąć do walki z Szymonem Wrześniem, czyli Taxi Złotówą. Kilka dni temu został jednak zatrzymany przez policję. W trakcie konferencji El Testosteron wyjaśnił, że jeśli Król Syntholu nie wyjdzie najpóźniej dzisiaj na wolność, w klatce zastąpi go inny zawodnik.

KRÓL SYNTHOLU ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ

– Wydarzyła się rzecz, której nikt z nas się nie mógł spodziewać. Szymon Komandos niestety od przedwczoraj przebywa w odosobnieniu. Czy ostatecznie będzie mógł pojawić się na gali? Dowiemy się w dniu jutrzejszym. Dlatego chcę poinformować, że mamy przygotowane opcje dla Taxi Złotówy, jeżeli do jutra nie wyszedłby na wolność – powiedział wczoraj na konferencji Marcin Najman.

Taxi Złotówa przyznał, że nie jest to dla niego komfortowa sytuacja, gdyż przygotowywał się pod konkretnego rywala, jednak jest gotowy na nowe wyzwania. Zaproponował nawet pojedynek z Marcinem Najmanem, ale ten odpowiedział, że jest już na zasłużonej emeryturze.

Sprawdź!  Fit Dzik rezygnuje z walki na MMA-VIP 2. Wyszedł w trakcie konferencji: "Niestety tutaj na gali są równi i równiejsi" [WIDEO]

Na gali na pewno zobaczymy Brata Pudzianowskiego, który w co-main evencie zmierzy się z debiutantem Tomaszem Chicem. Na MMA-VIP 2 będą również miały miejsce igrzyska rozkminiaczy, czyli pojedynek o tytuł „Największego rozkminiacza w Polsce”. Zawalczą o niego Antykonfident Andrzej Żurom Żuromski.

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *