MMA

Fit Dzik rezygnuje z walki na MMA-VIP 2. Wyszedł w trakcie konferencji: „Niestety tutaj na gali są równi i równiejsi” [WIDEO]

Do drugiej edycji gali MMA VIP zostało już zaledwie 5 dni, a z udziału w wydarzeniu zrezygnował Fit Dzik, który podziękował Marcinowi Najmanowi za współpracę.

Tomasz Łomnicki to zawodnik, który wziął udział w pierwszej gali MMA VIP. Wówczas zmierzył się z Adrianem Ciosem o tytuł najlepszego trenera personalnego w Polsce. Ostatnio mogliśmy zobaczyć go w akcji na gali boksu KBN 15 w Rzeszowie. Fit Dzik zmierzył się z Taxi Złotówą, który to zdominował pojedynek na pełnym 3-rundowym dystansie i pewnie wygrał przez decyzję sędziów.

Na piątkowej gali Łomnicki miał zmierzyć się z Nikodemem Nikosiem Zatowką, jednak do takiego pojedynku nie dojdzie. Zawodnik w trakcie konferencji transmitowanej na żywo oświadczył, że rezygnuje z udziału w gali Marcina Najmana ze względu na kwestie finansowe.

FIT DZIK REZYGNUJE Z WALKI NA MMA-VIP 2

– Chciałbym powiedzieć tyle: Z tego miejsca rezygnuję z walki. Dziękuję wszystkim kibicom. Niestety tutaj na gali są równi i równiejsi. Marcin, jeśli potrafisz zapłacić dobre pieniądze komuś innemu, a komuś, kto pociągnął ci pierwszą galę, nie potrafisz, to ja w tym momencie dziękuję bardzo – powiedział Fit Dzik.

Sprawdź!  Najman zapowiada powrót do klatki! Chce kolejnych zwycięstw: "Dopóki wygrywam, ciężko zrezygnować"

Zawodnik przybił piątkę z Najmanem i wyszedł. W odpowiedzi organizator oświadczył, że na kartę walk zostaną naniesione zmiany i Nikodem Zatowka zapewne dostanie nowego rywala.

W walce wieczoru MMA-VIP 2 mamy zobaczyć pojedynek pomiędzy znanym z poprzedniej gali Taxi Złotówą a debiutantem Szymonem Komandosem, czyli Królem Syntholu. Ciekawym starciem będzie również walka o tytuł największego rozkminiacza w Polsce, czyli zestawienie Antykonfident vs Andrzej Żurom Żuromski.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.