KSW

Adamek o pieniądzach! Reaguje na „złośliwe” komentarze kibiców

Tomasz Adamek raz jeszcze odniósł się do tematu pieniędzy. „Góral” uważa, że kibice widząc potencjalne kwoty, jakie zarobi, robią się złośliwi.

Legenda polskiego boksu wystąpi w walce wieczoru gali XTB KSW Epic, gdzie czeka ją pojedynek z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW zadebiutuje w zupełnie nowej dla siebie formule, jaką jest szermierka na pięści. Biorąc pod uwagę doświadczenie, jakim dysponuje Tomasz Adamek.

„Góral” znajduje się oczywiście na ustach wielu kibiców, ale nie wszystkie komentarze są pozytywne. Pięściarz często wspomina, że „jeśli dudki się zgadzają…”, nawiązując do pieniędzy. W ostatnim wywiadzie również poruszył kwestie finansów.

Oglądaj Adamek – Khalidov w PPV! Odbierz kod

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. kodów PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Tomasz Narkun powraca do klatki! Były mistrz KSW zmierzy się z "Frankensteinen"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Tomasz Adamek odpowiedział kibicom

Kilkukrotny mistrz świata nie ukrywa, że do ringu (czy też klatki) wychodzi tylko za duże kwoty. Adamek brał udział w wielu wojnach na pięści, a kariera pięściarza nie jest wieczna. Tomasz chce mieć zabezpieczenie na przyszłość.

Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Adamek i Khalidov łącznie zarobią ponad 4 miliony złotych. Jest to oczywiście największa i rekordowa kwota za polsko-polskie starcie. W wywiadzie dla Super Expressu Sport „Góral” odniósł się do kwestii gaży i przyznał, że mierzi to fanów:

Ja wiem, że kibice, nie mówię wszyscy, ale dużo kibiców nie lubi, gdy jest napisane, że Adamek zarobi milion, czy dwa, to razi ich w oczy i potem są złośliwi. Ale kibice muszą też pamiętać, że kariera boksera trwa krótko. To jest krótki okres zarabiania pieniędzy. Jeżeli nie zarobię teraz, to później musiałbym iść do pracy.

Ja każdego dnia dziękuję Bogu, że dostałem takie dobre walki, że zdobyłem dwa pasy i pas magazynu „The Ring”. Dostałem od Boga więcej, niż myślałem. Gdybym nadal mieszkał w Polsce, to nie zrobiłbym takiej kariery. Takie są realia i tego się nie zmieni.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.