GROMDA

Gdzie oglądać GROMDA 12 PPV? Cena za dostęp i transmisja na żywo

Czas na krwawy piątek! GROMDA 12 odbędzie się już dziś o godzinie 20:00 i jak zawsze nie zabraknie ogromu wrażeń. W małym ringu znajdą się polscy i zagraniczni bijocy, którzy zmierzą się w turnieju oraz USTAWCE! Gdzie oglądać GROMDA 12? Ile kosztuje dostęp PPV?

GROMDA 12: Kiedy i gdzie oglądać?

Dziś, to jest w piątek 3 marca, już po raz dwunasty największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści dostarczy kibicom wielkich emocji. Na GROMDA 12 raz jeszcze zobaczymy krwawe potyczki w małym ringu 4×4 m i oczywiście ciężkie nokauty! Te zapewnią tacy fighterzy, jak Piotr „Capo” Półchłopek, Przemysław „Reksio” Rekowski, czy gwiazda King of the Streets, Simon Henriksen.

Kiedy GROMDA 12? Transmisja gali rozpocznie się już o godzinie 20:00, a oprócz tradycyjnego turnieju dojdzie też do USTAWKI. Na przeciwko siebie staną GROMDZIARZE i zbiry z całej Europy, których organizacja sprowadziła specjalnie na tę okazję. Gdzie oglądać GROMDA 12? Całość dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Transmisja na żywo GROMDA 12

Organizacja nie przewiduje transmisji GROMDA 12 za darmo, ale na YouTube będzie można zobaczyć ceremonię otwarcia i studio przed galą. Aby obejrzeć wydarzenie trzeba wykupić dostęp Pay-Per-View. Do wyboru jest kilka różnych wariantów, a każdy z nich niesie dodatkowe bonusy.

PPV GROMDA 12: Cena. Jak wykupić?

Jak wykupić PPV GROMDA 12? Wszystko zrobicie w zaledwie kilka kliknięć. Najpierw trzeba założyć konto użytkownika tutaj: https://gromda.tv, co zajmuje maksymalnie minutę. Następnie można opcjonalnie wykonać test odtwarzacza i przejść do wyboru interesującego wariantu.

 • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
 • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
 • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!
Sprawdź!  Vasyl uderza w Don Diego! Twierdzi, że mistrz boi się rewanżu! "Widziałem w jego oczach, że..."

Ostateczna cena za PPV GROMDA 12 zależy od wybranego sposobu płatności. Do niektórych z nich doliczona może zostać prowizja, a by jej uniknąć należy zapłacić kodem Blik lub przelewem. Kibice na pewno liczą na powtórkę KO, które „Capo” zaserwował „Lodówie”!

-> Oglądaj GROMDA 12 PPV Online!

GROMDA 12: Karta walk

Turniej GROMDA 12

 • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
 • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
 • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
 • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Extra fighty/Ustawka

 • Arman „ARMAN” Amiryan vs. Milanko „KALASHNIKOV” Puranovic
 • Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta vs. Jurij „JURIJ” Sinenkov
 • John „BAD JOHN” Ferguson vs. Sebastian „SCARFACE” Skiermański
 • Piotr „CAPO” Półchłopek vs. Rob „BIG ROB” Cunningham
 • Randy „KOFI KING” Randayn vs. Przemysław „REKSIO” Rekowski
 • Simon „SAVAGE” Henriksen vs. Jakub „KAJFASZ” Sorota

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.