MMA

Kibic ŁKS-u vs kibic Widzewa. Krwawe derby Łodzi na gali Octagon No Mercy 10 [WIDEO]

Jubileuszowa gala Octagon No Mercy 10 dostarczyła nam wiele emocji. Jednym z najciekawszych pojedynków było starcie pomiędzy kibicem ŁKS-u i fanatykiem Widzewa.

Na karcie walk gali, która odbyła się 20 lutego, znalazło się 14 zestawień, a zawodnicy walczyli w formule MMA i K1. W main evencie Adrian Dudka już w pierwszej rundzie rozprawił się z Dawidem Drobiną. Fighter reprezentujący Sportowe Zagłębie znokautował rywala i do swojego rekordu dołożył 5 zwycięstwo w 6 pojedynkach.

Ogromne emocje jeszcze przed galą wzbudzały derby Łodzi, czyli pojedynek kibica ŁKS-u Jakuba Jasińskiego z Piotrem Drozdowskim, który reprezentował Widzew Łódź. Atmosferę przed walką podgrzewali kibice ŁKS-u, którzy w ramach wsparcia swojego zawodnika, wywiesili na mieście transparenty z mocnym przekazem – „Janek jedziesz z tą ku**ą„, czy „JANEK WAR! Połam tej ku**ie kości!”

Od początku faworytem był bardziej doświadczony Piotr Drozdowski. Fighter między innymi dwukrotnie pokonał Vasyla Halycha, który wystąpi w drugim finale turnieju GROMDA. Natomiast dla Jasińskiego pojedynek był debiutem w zawodowym MMA.

Fighterzy przewalczyli całe trzy rundy, a o wyniku musieli decydować sędziowie. Walka była jednak emocjonująca, a zawodnicy walczyli do samego końca. Ostatecznie w górę powędrowała ręka kibica Widzewa, Piotra Drozdowskiego.

Sprawdź!  Dustin Poirier trenuje zapasy ze 180 kilogramowym strongmenem! [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *