UFC

Khabib pod wrażeniem! Zabrał głos po wale Gamrota: „Chcę zobaczyć kolejne 5 rund. Co za pojedynek”

Za nami gala UFC Vegas 57, podczas któej do oktagonu powrócił najlepszy polski zawodnik kategorii lekkiej. Mateusz Gamrot odniósł wielkie zwycięstwo.

Podczas gali w Las Vegas „Gamer” zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Przez wielu Polak był skazywany na porażkę i wchodził do klatki jako wielki underdog. Jak jednak zapowiadał, było to dla niego jedynie dodatkową motywacją.

Polak odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu i zakończył serię wygranych Tsarukyana, który odniósł sukces w poprzednich pięciu pojedynkach. Dla Gamrota było to najważniejsze starcie w dotychczasowej karierze. Teraz otworzył sobie drogę do walki z czołówką kategorii lekkiej.

Khabib komentuje walkę Mateusza Gamrota

Pojedynek odbył się na pełnym 5-rundowym dystansie. Od początku to Tsarukyan był bardziej aktywny i trafiał częściej od Polaka. Gamrot potrzebował dwóch rund, żeby się rozkręcić i od trzeciej odsłony zaczął prowadzić na kartach punktowych.

Obaj zawodnicy pokazali MMA na najwyższym poziomie i oglądaliśmy bardzo wyrównany oraz emocjonujący pojedynek. Po walce głos zabrał legendarny zawodnik Khabib Nurmagomedov, który z bliska oglądał starcie Polaka.

Sprawdź!  Conor McGregor może zawalczyć o pas mistrzowski! "Zdziwiłoby cię to...?"

Były mistrz UFC pogratulował Gamrotowi osobiście, a na Twitterze zamieścił wpis, w którym skomentował pojedynek.

– Chcę zobaczyć kolejne 5 rund. Co za walka. Sean Shelby, świetne zestawienie – napisał Khabib.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.