UFC

Błachowicz i Jędrzejczyk zabrali głos po walce Gamrota! Skomentowali świetny pojedynek na UFC Vegas 57

Mateusz Gamrot podczas gali UFC zaskoczył wielu niedowiarków. Był skazywany na porażkę, jednak ostatecznie to jego ręka powędrowała w górę.

Za nami gala UFC Vegas 57 i pierwszy main event „Gamera”. Polak w walce wieczoru zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Rywal był faworyzowany nie tylko przez bukmacherów, ale również przez ekspertów, którzy typowali porażkę Gamrota.

Błachowicz i Jędrzejczyk komentują zwycięstwo Gamrota

Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak sędziowie nie mieli wątpliwości. Po pięciu rundach na kartach punktowych Gamrot wygrał trzy odsłony. Dwie pierwsze rundy trafiły na konto Armana, jednak po 10 minutach walki przeciwnik zwolnił, a Polak zaczął zyskiwać przewagę.

Po walce Gamrotowi pogratulował sam Khabib Nurmagomedov. Zamieścił również w social mediach wpis, w którym przekazał, że chciałby obejrzeć kolejne 5 rund. Głos po zwycięstwie „Gamera” zabrali także byli mistrzowie UFC, czyli Jan Błachowicz i Joanna Jędrzejczyk.

Co za walka. Gratulacje – napisał Błachowicz. W podobny sposób zareagowała Jędrzejczyk.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Jeremy Stephens sprowokuje Mateusza Gamrota? Może być gorąco! "To odepchnięcie to był instynkt pierwotny."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.