Oktagon MMA

Kamil Minda przegrywa przez TKO w walce o pas mistrzowski na OKTAGON 25

Wczoraj odbyła się gala Oktagon MMA 25. W walce wieczoru ambitny Kamil Minda przegrał przez nokaut z Martinem Budayem. Stawką w tym boju był pas mistrzowski w wadze ciężkiej.

Kamil Minda obecnie posiada cztery wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak: Babilon MMA, PLMMA czy FEN. W zeszłym roku stoczył dwa zwycięskie pojedynki. Podczas FEN 29 w Ostródzie wypunktował Grzegorza Cieplińskiego. Jakiś czas później na OKTAGON 18 pokonał przez TKO Daniela Dittricha (5-5). W tym roku na gali OKTAGON 23 wypunktował Kerissona Leala. Nasz rodak obecnie zajmuje 6. miejsce w naszym rankingu MMA. Z pełną wersją możecie zapoznać się TUTAJ.

Martin Buday dla OKTAGON MMA jwalczy  od 2018 roku. Na gali z numerem 9 wygrał z naszym rodakiem Łukaszem Łysoniewskim. Aktualnie posiada świetną serię siedmiu zwycięstw.W ubiegłym roku na OKTAGON 14 poddał wspomnianego już Daniela Dittricha.

Kamil Minda przegrywa przez TKO z Martina Budayem

Runda 1:

Walkę rozpoczął nasz rodak trafiając rywala i starając się wywierać presję na Budayu, który stara się odpowiadać. Jednak Kamil jest czujny i kontroluje rywala świetnie operując ciosami. Po przestrzelonych ciosach Martina Polak ruszył z serią uderzeń. W pewnym momencie to Słowak wykorzystał chwile nieuwagi naszego rodaka wystrzelił świetnym podbródkiem, który Polak wyraźnie odczuł, ale mimo to na niego odpowiedział. W końcówce rundy obaj zawodnicy wdali się w szybką i świetną wymianę

Sprawdź!  Vemola wypada z walki z Naruszczką na OKTAGON 26. "Pirat" nowym rywalem Polaka

Runda 2:

Początku znów należał do Polak, który szybo zajął środek klatki. Po chwili piekielnym prawym trafił Słowaka, który ten ostatecznie przetrwał. Buday spróbował obalenia, ale zostało ono wybronione. Następnie Kamil znów zaczął trafiać rywala dzięki swojej pracy bokserskiej. W tym momencie tego boju Polak wydawał się zmierzać po zwycięstwo, jedna Martin wystrzelił niezwykle celny prawy krzyżowym, po którym Minda padł na deski. Buday szybko zaczął dobijanie rywala do momentu przerwania walki ze strony sędziego.

Wyniki OKTAGON 25

Ponadto na tej gali wystąpiła nasza rodaczka Marta Waliczek, która w świetnym stylu pokonała cenioną Rizlen Zouak odnosząc pierwsze zwycięstwo pod szyldem OKTAGON MMA.

Walka wieczoru: 
120.2 kg: Martin Buday pok. Kamila Mindę przez TKO 2. rundzie

Karta główna:
70.3 kg: Karol Rysavy pok. Marka Bartla przez jednogłośną decyzję sędziów
77.1 kg: Bojan Velickovic pok. Emmanuela Dawę przez TKO (w 2. rundzie
83.9 kg: Samuel Kristofic pok. Ala Matavao przez jednogłośną decyzję sędziów
52.2 kg: Monika Chochlikova pok. Giulię Chinello przez jednogłośną decyzję sędziów

Sprawdź!  "Podcieram sobie swoje bogate dupsko waszymi uczuciami" - Conor McGregor odpowiada hejterom

Karta wstępna:
70.3 kg: Ronald Paradeiser pok. Ardę Adasajednogłośną decyzję sędziów
83.9 kg: Abdel Rahmane Driai pok. Zdenka Polivkę przez poddanie (kimura) w 1. rundzie
61.2 kg: Marta Waliczek pok. Rizlen Zouak przez jednogłośną decyzję sędziów
70.3 kg: Frantisek Fodor pok. Tomasa Fialę przez KO w 1. rundzie
77.1 kg: Vaclav Holota pok. Daniela Hromka jednogłośną decyzję sędziów
70.3 kg: Jakub Bahnik pok. Rona Beckera przez TKO w 1. rundzie

źródło: Oktagon MMA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *