UFC

Zawodnik UFC aresztowany! Kilka dni wcześniej poinformował o swoich problemach psychicznych

Jak przekazał portal MMA Fightning, w miniony piątek został zatrzymany przez policję na Florydzie. Ciążą na nim poważne zarzuty. Kilka dni wcześniej poinformował o swoich problemach psychicznych.

Luis Pena to fighter znany jako „Violent Bob Ross”, który wygrał 9 z 12 zawodowych walk. Od 2018 roku jest zawodnikiem UFC. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy go w kwietniu tego roku. Przez decyzję sędziów pokonał Alexandera Munoza.

27-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z miasta Coral Springs, następnie usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Zawodnik jest oskarżony o rabunek, napaść i inne przestępstwo kryminalne.

Ktokolwiek anonimowo powiadomił służby, prawdopodobnie jest powiązany ze sprawą i chce, by Pena trafił do więzienia – przyznał Christina Swinson rzecznik prasowy policji z Coral Springs.

W środę dwa dni przed zatrzymaniem Luis Pena za pośrednictwem social mediów przekazał, że ma poważne problemy – Ludzie nie czują się komfortowo, mówiąc o tym, ale ja przez całe życie przechodzę przez poważne problemy psychiczne i w końcu zdobyłem siły, by znaleźć i przyjąć pomoc, której potrzebuję od dawna. Jeśli masz jakieś problemy, weź ze mnie przykład, żeby coś z tym zrobić.

Źródło: mmafightning.com

Sprawdź!  Znamy kursy bukmacherskie na walkę Mateusza Gamrota z Holtzmanem na UFC Vegas 23! Walka już w sobotę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *