UFC

„Juras” wspiera Gamrota. Komentuje jego walkę na UFC 280: „To dopiero początek. Gamrot będzie…”

Środowisko MMA wspiera Mateusza Gamrota, który niestety odniósł drugą porażkę w swojej karierze. Ponownie stało się to w Abu Zhabi.

Podczas wczorajszej gali UFC 280 „Gamer” stoczył swoją 6 walkę dla największej organizacji MMA na świecie. Dotychczas przegrał z Guramem Kutateladze, przed czasem pokonał Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa, Diego Ferreirę oraz wypunktował Armana Tsarukyana.

Teraz Polak musi dopisać do swojego rekordu kolejną porażkę. Na dystansie trzech rund lepszy okazał się Beneil Dariush, który był w stanie wybronić większość obaleń, a w ostatniej odsłonie podkreślił swoją przewagę nokdaunem, posyłając Gamrota na deski.

„Juras” komentuje walkę Gamrota

Niestety w rankingu UFC dojdzie do zmian i Gamrot zapewne spadnie o kilka oczek, natomiast Dariush zaliczy awans do top 5 kategorii lekkiej. Tym samym walka o pas oddala się od Polaka, jednak środowisko sportów walki oraz kibice nie mają wątpliwości, że w przyszłości „Gamer” może bić się o najważniejszy tytuł, czyli mistrzostwo UFC.

Fighter otrzymał ogromne wsparcie m.in. od innych zawodników. Głos zabrał także Łukasz Jurkowski, który na swoich social mediach napisał:

Sprawdź!  Mateusz Gamrot twarzą w twarz ze Scottem Holtzmanem, "naładowany" energią Vettori [WIDEO]

– To dopiero początek. Gamrot będzie mistrzem UFC.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.