UFC

Juras reaguje na słowa Janikowskiego o Błachowiczu! „Kłamstwo i to na maksa” [VIDEO]

Wypowiedź Damiana Janikowskiego na kanale Fansportu TV nie obeszła się bez reakcji. O ile Jan Błachowicz głosu nie zabrał, internauci upominali się o komentarz od Łukasza Jurkowskiego.

Janikowski i Błachowicz wspólnie trenowali w WCA, gdzie doszło swego czasu do konfliktu pomiędzy trenerami. Następstwem tego była rezygnacja z roli głównego szkoleniowca przez Roberta Jocza, którego zastąpił Anzor Azhiev.

Były już head coach Warszawskiego Centrum Atletyki zakotwiczył w Fight Club Skra. W ślad za nim poszli między innymi obecny mistrz KSW Marian Ziółkowski, czy Damian Janikowski. Ten ostatni gościł ostatnio w studio Fansportu TV, gdzie poruszył temat Błachowicza i wspomnianej sytuacji.

– Jan Błachowicz, kiedy zaczął zarabiać duże pieniądze, dobre pieniądze, trochę się zmienił, trochę jest innym człowiekiem. Mi się wydaje, że w tej linii trener – zawodnik, no to zawodnik oczekiwał, że trener zadzwoni i się z nim spotka. Z tego, co wiem, to rozmawiali i Janek o wszystkim wiedział. To nie było tak, że nie wiedział. Druga strona taka, że jak Jocz się nie odzywał, no to szkoda, że Janek do niego nie zadzwonił. Wiele lat się znali, kumplowali się na co dzień. (…) Może honorem się unieśli. Ja bym dzwonił do trenera, prosiłbym, żeby się z nim spotkać, bo dzięki Robertowi odniósł wszystko. Zdobył sławę, pieniądze, tytuł.

Łukasz Jurkowski odpowiedział na słowa Janikowskiego

O ile głosu w tej sprawie nie zabrał sam Błachowicz, o tyle na Twitterze kibice zaczęli oznaczać Łukasza Jurkowskiego. Pierwszy członek KSW Hall of Fame, który zostanie wprowadzony na XTB KSW Colosseum 2, odniósł się do kawałka materiału udostępnionego przez użytkownika Sebinho93x. Znany twitterowicz napisał:

Sprawdź!  Gamrot zmierzy się z byłym mistrzem UFC! Znamy datę walki Polaka!

Przez hajs Janek się zmienił jako człowiek ✅
Janek kłamał, że nie wiedział o odejściu Jocza ✅
Wszystko co Janek zdobył zawdzięcza Joczowi ✅

Juras stanął w obronie Janka, którego zna doskonale. W krótkim komentarzu napisał:

– Kłamstwo i to na maksa❌
Kłamstwo❌
Prawda w dużej mierze✅
Nie oznaczajcie mnie już i nie wciągajcie w dyskusję. Było minęło, rozeszli się niech każdemu się wiedzie w życiu osobno. EOT definitywny

Ceremonia włączenia „Jurasa” do Hall of Fame będzie miała miejsce 3 czerwca na Stadionie Narodowym podczas XTB KSW Colosseum 2. Galę obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Sprawdź!  Davey Grant zniszczył nogę Louisa Smolki! Rywal padł na twarz!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.