MMA

„Juras” komentuje atak Rosji na Ukrainę! Ostre słowa pod adresem Władimira Putina!

Coraz więcej osób ze świata sportu zabiera głos w sprawie wojny na Ukrainie. Tym razem Łukasz Jurkowski nie szczędził ostrych słów.

W czwartek w godzinach porannych na rozkaz Władimira Putina Rosja rozpoczęła atak na Ukrainę. Armia niszczy nie tylko obiekty wojskowe, ale również lotniska, dzielnice mieszkalne, a także elektrownie cieplne. Giną zarówno żołnierze, jaki i cywile. Wśród ofiar znalazł się m.in. 17-latek.

Ostrzelane zostały największe miasta, a mieszkańcy stolicy uciekają na zachód. Osoby, które pozostały w Kijowie schowały się w schronach czy też w metrze. Przejęty został także Czarnobyl, a pracowników wzięto za zakładników.

Głos w sprawie ataków Rosji zabiera coraz więcej sportowców. Między innymi jako jeden z pierwszych post na swoim Twitterze zamieścił Artur Szpilka, który napisał – Apokalipsa?

W mediach bardzo głośno zrobiło się o reprezentacje Rosji i zawodniku Dynamo Moskwa, który publicznie sprzeciwił się wojnie na Ukrainie. Na swoich social mediach Fiodor Smołow przekazał, że nie popiera ataków Władimira Putina.

Sprawdź!  (VIDEO) „Dziki Trener” odrzucił ogromne oferty za walkę w klatce! „Odmówiłem, mimo że niektóre były po..."

Teraz głos zabrał również Łukasz Jurkowski. Nie szczędził on ostrych słów i w krótkim wpisie zwrócił się do prezydenta Rosji. Na swoim Twitterze napisał – Putin ch*j.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.