KSW

Jóźwiak uderza w zawodników walczących w KSW! Mocne słowa prezesa FEN

Paweł Jóźwiak w mocnych słowach skomentował ostatni transfer z FEN do KSW. Wbił również szpilkę w zawodników walczących w największej polskiej federacji.

Podczas ostatniej gali w Czechach KSW ogłosiło podpisanie kontraktu z Łukaszem Charzewskim. Były mistrz FEN, którego bilans to 12-1 i ma za sobą serię 10 wygranych z rzędu, zadebiutuje w nowej organizacji podczas grudniowej gali w Gliwicach.

Taka informacja nie spodobała się prezesowi FEN Pawłowi Jóźwiakowi. Po ostatniej gali oświadczył, że jego kontrakt jeszcze się nie skończył. Od poniedziałku sprawą mają zajmować się prawnicy federacji: 

– Jeśli chodzi o Charzewskiego, przykro mi, że są osoby, które nie szanują kontraktów, bo mają z nami kontrakt. (…) Wstyd by mi było jako sportowcowi, żeby odmawiać walki z rywalem, który jest z niższej kategorii wagowej. Tyle mam do powiedzenia na temat Charzewskiego.

Wbił również szpilkę w KSW, a bardziej zawodników tam walczących. Stwierdził bowiem, że fighterzy, którzy chcą zrobić duże kariery, korzystają z trampoliny do UFC, jaką jest FEN. Natomiast zawodnicy, którzy myślą o pieniądzach, zostają w KSW.

Sprawdź!  Kłopoty KSW na rynku europejskim? OKTAGON MMA idzie po rekord!

– Nie ma problemu, że zawodnicy z FEN pójdą do UFC. FEN jest trampoliną do wielkich karier. Niech FEN będzie trampoliną do organizacji UFC. Ci wszyscy, którzy kalkulują, liczą dolary, niech zostaną w KSW. Niech tam się biją do usranej śmierci.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.