FAME MMA

Jóźwiak o Alanie Kwiecińskim: „To muszą być problemy w głowie, bo umiejętnościami powinien pozamiatać takich…”

Prezes FEN Paweł Jóźwiak wypowiedział się na temat Alana Kwiecińskiego, który mimo dużego doświadczenia w sportach walki, we freak fightach ma jeden z najgorszych rekordów.

Alan jako jeden z nielicznych zawodników wszedł do świata freak fightów z zawodowym doświadczeniem. Karierę rozpoczął w 2016 roku i bił się m.in. dla FEN czy AFN, jednak nie przełożyło się to na zwycięstwa w starciach dla FAME i High League.

Jóźwiak o porażkach Alana

Kwieciński ma na koncie 7 pojedynków freakowych i odniósł tylko jedno zwycięstwo. Po decyzji, która wywołała spore kontrowersje, wygrał z Piotrem Pająkiem. W rewanżu przegrał jednak przed czasem, a także poniósł porażki w walce z Arkadiuszem Tańculą, Denisem Załęckim, Mateuszem Murańskim, Dawidem Załęckim i Patrykiem Bandurskim.

Głos w sprawie Alana zabrał prezes FEN Paweł Jóźwiak. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że dobrze zna freak fightera i życzy mu jak najlepiej. Podkreślił również, że problem musi leżeć w głowie Kwiecińskiego, gdyż posiada on umiejętności, dzięki którym powinien łatwo wygrać z takimi rywalami jak Tańcula czy Murański.

Sprawdź!  "Jego najcięższą walką mogła być ta z Najmanem, ale on wymiękł i obsrał gacie" - Norman Parke o pojedynkach "Don Kasjo" w klatce Fame MMA

– Jest mi przykro, że zawodnik, który 8 lat temu bił się u mnie na galach sportowych ze sportowcami, tak sobie średnio radzi w świecie freaków. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Może jakiś problem psychiczny w głowie, bo umiejętności to Alan ma. Naprawdę przykro było, jak przegrał z Murańskim albo Tańculą, bo nigdy w życiu bym się nie spodziewał, że może z takimi ludźmi przegrać.

– Nie wiem, czym to jest spowodowane. Lubię go i życzę mu jak najlepiej. To muszą być problemy w głowie, bo umiejętnościami powinien wszystkich takich Arków Tańculi czy Mateuszów Murańskim pozamiatać. Chociaż z Muranem też była różnica wagowa i to też przeważyło.

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.