FAME MMA

Jóźwiak chciał wbić szpilkę w Move Federation! Dostał mocną odpowiedź od FAME: „A PPV sprzedano więcej niż na ostatnim PRIME”

Za pośrednictwem Twittera doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy FAME i Pawłem Jóźwiakiem, który próbował wbić szpilkę w nowy projekt MOVE.

Największa w Polsce federacja freakowa nie ma najlepszych relacji z Pawłem Jóźwiakiem czy Prime Show MMA. Wielokrotnie byliśmy świadkami ataków z jednej czy drugiej strony. „Boxdel” nie przepuszcza okazji, żeby uderzyć w Jóźwiaka i odwrotnie.

Tym razem Jóźwiak odniósł się do nowego projektu, jakim jest Move Federation, czyli turniej, w którym influencerzy nie biją się w klatce, a biorą udział w turnieju piłkarskim na specjalnych zasadach.

Jóźwiak uderza w Move Federation

Prezes FEN, który jest także zaangażowany w działalność Prime Show MMA, na swoich social mediach udostępnił nagranie z wczorajszego wydarzenia i napisał:

Oj słabo dziś na tym Move u grubaska… – kibice szybko jednak wyjaśnili mu, że opublikował materiał sprzed rozpoczęcia wydarzenia, zanim jeszcze ludzie zebrali się na trybunach. Dodatkowo otrzymał mocną odpowiedź od federacji FAME.

A PPV sprzedano więcej niż na ostatnim PRIME… Pozdro Boomer – na tym się jednak nie zakończyło.

– Ty boomer, przecież dobrze sam wiesz, że takiemu szeregowemu pracownikowi jak Ty, nikt nawet wyników konkretnych nie podaje… To skąd możesz wiedzieć ile sprzedano – kontynuował Jóźwiak.

Sprawdź!  "Zadyma" z GROMDY zawalczy na FAME 18! Zmierzy się z Alanem Kwiecińskim!

W odpowiedzi oficjalny profil FAME dodał taki komentarz – Może jestem szeregowym pracownikiem, ale przynajmniej potrafię pisać po polsku. Oddaj komuś Twitterka do moderacji, bo stawianie spacji i kropki po wielokropku to Mount Everest polonistycznej żenady. Nara.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.