Boks

Joshua i Ngannou stanęli do pierwszego face to face’a! „Słyszałem, że ma szklaną szczękę…” [WIDEO]

Anthony Joshua i Francis Ngannou spotkali się po raz pierwszy przed ich walką, do której dojdzie 9 marca w Arabii Saudyjskiej. Na konferencji prasowej w Londynie doszło też do pierwszego face to face’a bohaterów medialnej walki.

Kameruńczyk dopiero niedawno zadebiutował w ringu, co od wielu lat było jego wielkim marzeniem. Francis Ngannou nie otrzymał byle przeciętnego rywala na start. Już w pierwszej walce zmierzył się z Tysonem Furym, z którym przegrał, choć dopiero na kartach punktowych.

Teraz czeka go pojedynek z kolejnym czołowym pięściarzem wagi ciężkiej. Na gali w Rijadzie 9 marca były mistrz UFC zmierzy się z Anthonym Joshuą. Brytyjczyk jest na fali 3. kolejnych zwycięstw z rzędu i mocno pracuje, by otrzymać szansę ze zwycięzcą walki Fury vs Usyk.

Face to face Ngannou i Joshuy

Podczas konferencji nie zabrakło nawiązania do niedawnej wypowiedzi „The Predatora”, który nie zagwarantował, że „AJ” wytrzyma z nim pełen dystans. Ngannou udzielił dość okrężnej wypowiedzi, choć ostatecznie powtórzył swoje przewidywania.

Będziemy się bić, więc jak myślicie, czego będę szukał? Jego szczeki. To właśnie dzieje się w walce. Polujesz na głowę, czy trafienie gdziekolwiek, prawda? Tak, słyszałem, że ma szklaną szczękę. Nie wiem, czy to prawda, czy nie. Dowiemy się wkrótce. Takie mam marzenie, by się o tym przekonać.

Joshua w żaden sposób nie zareagował na słowa kameruńskiej gwiazdy MMA. Chwilę później panowie stanęli do pierwszego przed ich walką face to face’a. „AJ” wciąż pozostaje ogromnym faworytem ekspertów.

Sprawdź!  Dzierżoniów Boxing Night: Parzęczewski vs Valentin - Gdzie oglądać? Transmisja

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.