UFC

Joanna Jędrzejczyk odpowiada Marinie Rodriguez: „Rozmowy na temat walk prowadzę z UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy, dostając do ręki mikrofon…”

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa zawodniczki UFC, która po ostatniej walce uznała, że Polka powinna zostać usunięta z rankingu.

W miniony weekend na gali UFC Fight Night Marina Rodriguez zmierzyła się z Mackenzie Dern. Pierwsza z zawodniczek powróciła do kategorii słomkowej i wygrała przez jednogłośną decyzję po 5-rundowym starciu. Tym samym awansowała na 4 miejsce w rankingu dywizji, a jej rywalka spadła na 6 pozycję.

Po zwycięskim pojedynku Rodriguez zabrała głos w sprawie rankingu i stwierdziła, że Joanna Jędrzejczyk, która nie walczyła od marca 2020 roku, powinna być nieklasyfikowana, gdyż blokuje miejsce innym zawodniczkom.

Szczerze mówiąc, Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć. A bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę – oświadczyła Rodriguez.

Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne – dodała.

Sprawdź!  W 7 sekund znokautował rywala! Jedna z najkrótszych walk w historii UFC! [WIDEO]

Jędrzejczyk, mimo że nie walczyła już przez długi czas, w rankingu dywizji zajmuje 2 pozycję za mistrzynią Rose Namajunas i pierwszą na liście Zhang Weili, natomiast w top 15 bez podziału na kategorie wagowe jej nazwisko znajduje się na 5 miejscu.

JJ została zapytana o komentarz w sprawie wypowiedzi Rodriguez. W rozmowie z TVP Sport odpowiedziała – Nie będę się do tego odnosić. Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy, dostając do ręki mikrofon, nie wiedzą jak z niego skorzystać.

Zawodniczka zdradziła również, że na początku 2022 roku wylatuje na Florydę, gdzie będzie przygotowywać się do nadchodzącego pojedynku w UFC – Nawet bez startów i zajmując się prywatnymi biznesami, cały czas pozostawałam w formie. Od ponad miesiąca jestem już w mocnym trybie treningowym, trenuję dwa razy dziennie. W pierwszym tygodniu przyszłego roku wylatuję do ATT na Florydzie, gdzie będę przygotowywała się do kolejnego pojedynku.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Błachowicz otwarty na rewanż z Adesanyą! Jest gotowy zejść do kategorii średniej: "Tym razem o twój pas"

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: TVP Sport

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.