UFC

Aleksandar Rakić nie zgadza się z Janem Błachowiczem! „P***dolenie. Zróbmy rewanż!”

Ostatni rywal Jana Błachowicza, Aleksandar Rakić, udzielił wywiadu Jamesowi Lynchowi, w którym nie zabrakło tematu pojedynku z „Cieszyńskim Księciem”. „Rocket” odniósł się do wypowiedzi Polaka upominając się o rewanż!

Jan Błachowicz i Aleksandar Rakić spotkali się w maju bieżącego roku w main evencie gali UFC Vegas 54. Dla Polaka było to pierwsze starcie od utraty pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej na rzecz Glovera Teixeiry, a wygrana z wysoko notowanym Serbem z austriackim paszportem miała mu zapewnić kolejny title shot.

Choć „Rocket” miał swoje szanse w tym pojedynku, to jednak „Cieszyński Książę” zwyciężył. Polak sukcesywnie okładał oponenta low kickami, a w 3. rundzie Aleksandar Rakić padł w wyniku kontuzji prawego kolana, co oczywiście skutkowało wygraną Błachowicza przez TKO.

W rozmowie z Jamesem Lynchem „Rocket” został poproszony o komentarz na temat słów polskiego fightera. Janek w rozmowie z dziennikarzem przed kilkoma tygodniami powiedział, że miał twardsze ciało, niż rywal. Ta opinia nie przypadła Rakiciowi do gustu.

P***dolenie. Jestem pewien, że jego trenerka od przygotowania mentalnego wmawiała mu to cały czas. Kazała mu się trzymać tego myślenia: „moje ciało jest twardsze, jestem skałą, jestem górą, bla bla bla”. Takie gadanie trenerów mentalnych.

Przekonajmy się, czyje ciało jest twardsze, gdy spotkasz się ze zdrowym Aleksandarem Rakiciem. Zróbmy rewanż!

„Rocket” oczywiście wie, że Błachowicz spotka się już w przyszłym miesiącu z Magomedem Ankalaevem na gali UFC 282. Serb przypomniał jednak, że sam zgodził się na przełożenie pojedynku z Polakiem, gdy ten nabawił się urazu. Zainsynuował też między wierszami, że „Cieszyński Książę” wie, że ostatecznie by przegrał:

Sprawdź!  Francis Ngannou o nowym kontrakcie z UFC: "Musi być tam zapis o boksie"

Czekałem, gdy odwołał naszą walkę, gdy doznał kontuzji. Oczywiście, teraz ma walkę z Ankalaevem, ale z wielką chęcią się z nim zmierzę i wiem, że mogę go pokonać. Wiem też, że on to wie, że bo to poczuł. I myślę, że był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdy moje kolano strzeliło, upadłem i było po walce. Taki jest sport. W drugiej nie ma opcji. Nie ma opcji!

Rakić wciąż przechodzi rehabilitację, a do oktagonu wróci na pewno w przyszłym roku. Czy dojdzie do rewanżu z Janem Błachowiczem? Wszystko oczywiście zależy wyniku co-main eventu UFC 282. Jeżeli Polakowi uda się pokonać Ankalaeva, to jedynym, co będzie go interesowało będzie title shot przeciwko wygranemu walki Prochazka vs. Teixeira 2.

Kursy bukmacherskie na galę UFC 282

Galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Łukasz Jurkowski ostro do zawodnika UFC! "Lepiej trzymać gębę na kłódkę i..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.