UFC

Joanna Jędrzejczyk na treningu z Mateuszem Gamrotem: „Robota mocno zrobiona. Każdy kto czeka na powrót JJ niech wie, że ona nie próżnuje”

Mateusz Gamrot, który miał okazję trenować z byłą mistrzynią UFC, zdradził, że Joanna Jędrzejczyk nie traci czasu i przygotowuje się do swojego powrotu.

Jędrzejczyk ostatni pojedynek stoczyła w marcu 2020 roku. Po trudnym starciu o mistrzowski pas wagi słomkowej przegrała z Zhang Weili przez niejednogłośną decyzję sędziów. Po tamtym pojedynku była mistrzyni potrzebowała dłuższej przerwy.

JJ już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że zamierza powrócić do klatki. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy stoczy kolejny pojedynek, jednak prawdopodobnie będzie to początek przyszłego roku.

Byłam w Stanach Zjednoczonych, wróciłam miesiąc temu. Spędziłam tam prawie dwa miesiące, bo myślałam, że zakontraktuję się na wrzesień. Jednak tak się nie wydarzyło z jasnych względów, bo nie wiadomo, kiedy zawalczy Rose Namajunas, która obecnie posiada pas mistrzowski. Prawdopodobnie zaczęła ona przygotowania do kolejnej walki, także jest duża szansa, że ja zawalczę ze zwyciężczynią kolejnego mistrzowskiego pojedynku, bądź z pretendentką. Nie wiem jeszcze – przyznała jakiś czas temu w rozmowie na Kanale Sportowym.

Była mistrzyni UFC do pojedynku będzie się przygotowywać w American Top Team, jednak na ten moment przebywa w Polsce. Jędrzejczyk miała okazję trenować m.in. z Mateuszem Gamrotem w Czerwonym Smoku. Na jej social mediach pojawił się taki wpis:

Sprawdź!  Czy Charles Oliveira skusi Khabiba Nurmagomedova do powrotu?

Takie wyjazdy lubię. Nieważne dokąd jadę, zawsze zabieram ze sobą rzeczy treningowe i trenuję z najlepszymi. Dziękuję za supertrening, naukę, dobre rundy sparingowe, miłe przyjęcie i wspólny lunch. Powiem wam, że ekipa w Poznaniu jest mocna, ale zarazem bardzo zwarta, wesoła i przyjacielska. Czekacie na kolejną walkę GAMERA w UFC?

Również i Mateusz Gamrot udostępnił zdjęcie z treningu. Zawodnik UFC zapewnia kibiców, którzy czekają na powrót JJ, że była mistrzyni nie próżnuje.

Dzisiejszy poranek w klubie i wizyta Joanny Jędrzejczyk na Bjj. Dużo dobrej energii i zabawy, ale też robota mocno zrobiona. Każdy kto czeka na powrót JJ niech wie, że ona nie próżnuje. 

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Michał Materla z przesłaniem do Jana Błachowicza - "Pamiętaj, że jesteś już na samym szczycie i wyżej być nie możesz, ale..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *