KSW

Były zawodnik KSW Tomasz O. usłyszał zarzuty! Chodzi o fałszywą fakturę za walkę!

Znany aktor i były zawodnik KSW usłyszał zarzuty. Według ustaleń prokuratury posługiwał się fałszywą fakturą. W tej samej sprawie oskarżony jest gitarzysta zespołu Lady Pank, Jan B.

Od 2019 roku Prokuratura Regionalna w Warszawie prowadzi śledztwo przeciwko 48-letniemu właścicielowi agencji eventowej. Jest on podejrzany o wystawianie faktur poświadczających wykonanie fikcyjnych usług. Według ustaleń śledczych wystawił fałszywe dokumenty na kwotę blisko 15 milionów złotych.

Jak dowiedział się dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski, wśród zamieszanych w sprawę znalazł się Tomasz O., który ma na swoim koncie dwa pojedynki w organizacji KSW.

Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki. W tej samej sprawie zarzuty postawiono liderowi zespołu Lady Pank, Janowi B. – czytamy na Twitterze we wpisie opublikowanym przez dziennikarza.

Czy były zawodnik KSW wyłudził pieniądze na fałszywą fakturę? Jest podejrzany o przyjęcie „lewej” faktury na kwotę 300 tysięcy złotych za pośrednictwo w zawarciu umowy z największa polską organizacją MMA. Tomaszowi O. grozi do 8 lat więzienia, aktor jednak nie przyznaje się do winy.

Sprawdź!  Kołecki o ciosach Szostaka: "To nie były ciosy, które bym odczuł. Przypominały, że mam rękę wyżej podnieść"

Potwierdzam, że czynności z udziałem wskazanej przez pana osoby wykonano w dniu 8 września bieżącego roku w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie – powiedział rzecznik Marcin Saduś w rozmowie z Radiem ZET.

Tomasz O. złożył wyjaśnienia i przedstawił własną wersję wydarzeń, jednak różni się ona od zeznań księgowej agencji eventowej, która rozliczała zarówno aktora, jaki i wspomnianego wcześniej członka zespołu Lady Pank.

Tomasz O. ma na swoim koncie wyrok za udział w białostockiej grupie przestępczej. Były zawodnik KSW został zatrzymany w 1999 roku i trafił do więzienia na 2 lata. Jak się okazało, Tomasz O. poszedł na współpracę z organami ścigania i pogrążył swoich kolegów z gangu.

Przed jedną z jego walk na gali KSW do sieci wyciekł protokół zeznań potwierdzający współpracę z służbami, w zamian za co mógł liczyć na łagodniejszy wyrok.

Źródło: Radio Zet

Sprawdź!  Okniński zapowiada gale freakowo-sportowe w KSW! Mówi o przyszłości organizacji [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.