FAME MMA

Jest odpowiedź Don Diego! Tak zareagował na słowa trenera Oknińskiego [WIDEO]

Matuesz Kubiszyn w mocnych słowach odpowiedział trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi.

Konflikt trwa od kilku miesięcy i główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów nie przestaje wbijać szpilek w mistrza GROMDY. W ten sposób wcześniej nawoływać do tego, by „Don Diego” zmierzył się z jego synem, a teraz chodzi o starcie z Michałem Pasternakiem.

Jak wiadomo, trwały negocjacje, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło i „Wampir” na gali FAME 20 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Jego trener nie szczędził jednak mocnych słów pod adresem Kubiszyna, nazywając go tchórzem oraz mistrzem podrzędnej organizacji.

W wywiadzie dla FANSPORTU „Don Diego” miał okazję odpowiedzieć i zdradził, że na słowa Oknińskiego zawsze reaguje śmiechem:

– Zawsze parskam śmiechem na te słowa. Nie przejmuję się słowami takiego w cudzysłowie dna moralnego, jakim jest Okniński. On powie wszystko, żeby o nim gadali, żeby kogoś zaczepić i żeby komuś umniejszyć. Nie rusza mnie to. „Don Diego” nie boi się wyzwać, wielu dużych i małych już składał.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.