GROMDA

Uszol w GROMDZIE? Legendarny chuligan chciał wziąć udział w gali [WIDEO]

Do sieci trafił ciekawy materiał, który jest promocją marcowej gali GROMDA 16. W nagraniu „Uszol” opowiedział interesujące historie.

Rafał Dąbrowski znany jako „Uszol” w latach 90. był liderem bojówki Lecha Poznań. W rozmowie z GROMDĄ opowiedział o przyjaźni z inną legendą chuligańskiej sceny Zbigniewem Rybakiem. Zdradził, że początkowo pomiędzy panami nie było najlepszych relacji, ale z czasem to się zmieniło.

Opowiedział również, jak wyglądało życie na podwórkach w czasach jego młodości, kiedy to chuligani pilnowali porządku w swojej okolicy. Skomentował również swoją sportową karierę i występy w MMA, a także zdradził, że sam chciał wziąć udział w GROMDZIE. Niestety przez liczne kontuzje nie miał możliwości zawalczenia w organizacji, którą teraz promuje:

– Teraz jestem po endoprotezie biodra, ale po wyjściu ze szpitala codziennie trenuję. Wziąłem się za siebie po dwuletnim marazmie, bo powiedzieli, że koniec z treningami, koniec ze wszystkim. A ja naprawdę myślałem, żeby się odezwać do GROMDY w 2021 roku. Skończyłem w 2021 roku na stole operacyjnym i wszystko szlag trafił. Po wyjściu nie mogłem się pozbierać, jak doszło do mnie, że koniec ze sportem, a zależało mi na tym.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.