GROMDA

Jakub Szmajda chce być numerem jeden GROMDY! „Nieważne, kto stanie na mojej drodze” [WIDEO]

Na gali GROMDA 16, która odbędzie się w ten piątek, do akcji wróci Jakub Szmajda. Po zwycięstwie w turnieju „Jokera” czekają kolejne wyzwania.

Jakub Szmajda po raz pierwszy publiczności GROMDY pokazał się przy okazji poprzedniej gali. Tam wystąpił w turnieju, w którym odniósł dwa pewne i przekonujące zwycięstwa. „Joker” zaliczył imponujące wejście i teraz czekają go kolejne wyzwania.

Szmajda kolejną walkę stoczy już w ten piątek na gali GROMDA 16. Limitowana pula biletów na wydarzenie dostępna jest w serwisie eBilet. Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Transmisja już w ten piątek, 1 marca, o godzinie 19:00.

Fot. GROMDA

Jaku Szmajda: „Jestem tu, by być numerem jeden”

Jakub Szmajda udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim „Joker” oświadczył, że nie zatrzyma się, dopóki nie osiągnie swojego celu. Tym jest bycie numerem jeden w GROMDZIE.

– Teraz jestem w GROMDZIE po to, żeby być numerem jeden. Nieważne, kto stanie na mojej drodze. Jestem pewien, że żaden z zawodników GROMDY nie jest gotowy na to, co ja. W pojedynkach ze mną życzę im bardzo dużo zdrowia. Mam na myśli każdego zawodnika. Szanuję ich, ale jak dojdzie do walki, to sentymenty na bok – powiedział Szmajda, który później został też zapytany o ewentualną walkę na ostatnią chwilę z „Don Diego”. Jego pewną wypowiedź usłyszycie na powyższym materiale.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.