UFC

Jednogłośne zwycięstwo Krylova! Pokonuje Oezdemira na UFC 280

Za nami kolejny pojedynek karty wstępnej UFC 280, czyli najbardziej wyczekiwanej gali w tym roku. Już dzisiaj zobaczymy dwa starcia o pas i występ Polaka.

Na głównej karcie wydarzenia, które tym razem odbywa się w Abu Dhabi, znalazło się wiele emocjonujących zestawień. Polscy kibice najbardziej czekają na pojedynek Mateusza Gamrota, który zmierzy się z Beneilem Dariushem. Stawka jest wysoka, gdyż zwycięzca awansuje do najlepszej piątki kategorii lekkiej.

Następnie zobaczymy dwa starcia w kategorii koguciej. Najpierw były mistrz Petr Yan zmierzy się z Seanem O’Malleyem, a następnie Aljamain Sterling będzie bronił tytułu w walce z TJ Dillashawem.

W main evencie odbędzie się prawdziwy hit. Do klatki powróci Charles Oliveira, który ostatnim razem przegrał nie ze swoim rywalem Justinem Gaethje, a limitem wagowym, który przekroczył. Przez niedopełnienie obowiązków stracił pas, jednak będzie miał okazję odzyskać go już dzisiaj w starciu z Islamem Makhachevem, który jest stawiany w roli dużego faworyta.

RELACJA

Runda 1

Krylov szybko szuka prostych, Oezdemir nic sobie z tego nie robi i cały czas napiera! Świetne sierpy na głowę przeciwnika, Nikita ratuje się próbą sprowadzenia. Krylov wypuszcza cepy, ale ewidentnie szwankuje mu błędnik. Tajski klincz, Oezdemir obija go i z łatwością unika obalenia. Po chwili jednak Krylov wykorzystuje błąd i na moment sprowadza walkę do parteru. Powrót do stójki, Krylov chwilę odpoczął i zaczyna wyprowadzać celne ciosy. Szwajcar nie przestaje wyprowadzać sierpy, ale dostaje kolanem w nos! Cofa się Oezdemir i to on teraz musi wrócić do gry. Krylov zajmuje plecy, sadza Szwajcara i zakłada duszenie zza pleców! Oezdemir ucieka i trafia Nikitę Krylova, który ląduje na macie. Wracają do stójki, ale zaraz zobaczymy drugą odsłonę.

Sprawdź!  UFC Londyn: Blaydes vs. Aspinall - gdzie oglądąć? Kiedy i o której transmisja? Stream online, karta walk UFC Fight Night: Blaydes vs. Aspinall

Runda 2

Krylov podchodzi i trafia czystym prawym high kickiem! Kłopoty Oezdemira, rywal wrócił do gry i atakuje lewym prostym. Kolejne wymiany, Oezdemir ląduje na macie. Nikita wchodzi mu za plecy. Świetna praca zapasami w wykonaniu Krylova, ale ucieka oponent. Dobra kombinacja z podbródkowym w wykonaniu Krylova, który za moment obala Oezdemira. Volkan szuka łokci z dołu, oponent ciasno sklejony trafia krótkimi na żebra i głowę aż do końca drugiej odsłony.

Runda 3

Mocny side kick i front na korpus w wykonaniu Krylova. Kolejna seria z tajskim klinczem w wykonaniu Nikity i sprowadzenie Oezdemira do parteru. Z łatwością przechodzi do półgardy, Szwajcar inkasuje kolejne ciosy z góry. Ciasno sklejony Krylov, rywal nie potrafi się uwolnić i ratuje go sędzia podnosząc walkę. Oezdemir wygląda na wycieńczonego, obrywa dwoma czystymi prostymi. Krylov kontynuuje atak, trafia też kopnięciem w brzuch. Kolejne bomby na głowę Volkana, dobrze miesza ciosy Nikita Krylov i zalicza kolejne obalenie. Ciosy z góry dochodzą głowy Oezdemira, który próbował zrzucić z siebie Krylova, przy czym sam oberwał.

Oficjalny wynik: Nikita Krylov wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.