MMAUFC

Jan Błachowicz wskazuje zawodników z Polski, którzy mogliby osiągnąć sukces w UFC!

Cieszyński Książę w rozmowie z Andrzejem Kostyrą podał nazwiska zawodników z polski, którzy mogliby osiągnąć duży sukces w MMA.

Jan Błachowicz to wojownik, który bez wątpienia jest na samym szczycie, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki w Polsce. Jako pierwszy zawodnik nie tylko zdobył, ale także obronił mistrzowski tytuł UFC. Ostatni pojedynek był wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Na gali UFC 259 zmierzył się z Israelem Adesanyą, z którym ostatecznie zwyciężył po 5 rundach.

Kostyra w trakcie wywiady na swoim kanale YouTube zapytał mistrza największej organizacji MMA na świecie, czy w Polsce są zawodnicy, którzy mogliby odnieść podobny sukces.

– Ciężkie pytanie. Jest paru zawodników. Ok, to wymienię tych, których najbardziej znam, z którymi trenowałem. Wydaje mi się, że Tomek Narkun na pewno mógłby daleko zajść. Głęboko wierzę, że gdyby Kamil Gniadek robił to, co robi na treningach, gdyby przełożył to w stu procentach na walki, to też by namieszał. I zapewne też Mamed Khalidov, powiedzmy w swoim primie. Chociaż w sumie w primie jest nadal – odparł Błachowicz.

Cieszyński Książę nieco zaskoczył odpowiedzią, wskazując Kamila Gniadka. Zawodnik jest obecnie związany z FEN. Dotychczas stoczył 23 walki i wygrał 14 razy, w tym 12 przed czasem. Walczył m.in. o tytuł FEN, jednak został znokautowany przez Andrzeja Grzebyka. W ostatnich 5 walkach przegrał trzy razy.

Sprawdź!  Gamer już po rozmowie z menadżerem: "Powiedziałem, kiedy chcę wrócić i zasugerowałem walkę z..."

Inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o Tomasza Narkuna i Mameda Khalidova. Pierwszy z zawodników to jeden z najlepszych półciężkich w Polsce. Od 2015 jest mistrzem w KSW i obronił pas już 5 razy. W całej karierze wygrał 18 razy i przegrał 3 pojedynki, w tym jeden w wadze ciężkiej.

Natomiast Khalidov to legenda KSW. Weteran walczył już 44 razy i wygrał 35 walk. Był mistrzem KSW wagi półciężkiej oraz dwukrotnie zdobywał tytuł w kategorii średniej. Dwukrotnie w karierze zaliczył serię 14 zwycięstw z rzędu.

DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 59

Odbierz darmowy zakład za 29 zł i obstaw galę KSW 59! Po otwarciu konta otrzymasz FREE BET w wysokości 29 zł. Dodatkowo otrzymasz bonus na start w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA do 200 PLN! Jeśli Twoje typy okażą się nietrafione to na konto główne dostaniesz cashback!

Otwórz konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund.

Źródło: YouTube Andrzej Kostyra

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *