MMAUFC

Kamaru Usman stanie w narożniku Francisa Ngannou podczas jego walki na UFC 260

27 marca dojdzie do starcia rewanżowego pomiędzy Stipe Miocicem, a Francisem Ngannou. Na UFC 260 – w kategorii królewskiej – zmierzą się oni ze sobą o aktualnie dzierżony przez Miocica tytuł mistrzowski UFC.

Pretendent do tytułu na swoim vlogu przed pojedynkiem z Miocicem poinformował, że w swoim narożniku będzie miał aktualnego mistrza kategorii półśredniej UFC – Kamaru Usmana. Ngannou nie ukrywa, że Usman mocno pomaga mu w przygotowaniach do tego pojedynku.

Kamaru Usman będzie w moim narożniku. Dobrze jest mieć go tutaj i mieć możliwość, że pomaga mi w przygotowaniach do tego starcia. To jest dobre dla Nas obu, że możemy razem trenować, bo on też wyciągnie z tego coś dla siebie. Pomaga mi w zapasach, więc korzystamy na tym obaj. Dla mnie ten czas, który jest teraz, to najważniejszy okres przed walką i dobrze mieć Kamaru obok.

Do pierwszego starcia Miocica z Ngannou doszło trzy lata temu w Bostonie. Na gali UFC 220 Miocic był jednogłośnie lepszy na kartach punktowych sędziów, po raz trzeci broniąc mistrzowskiego pasa UFC. Kolejne walki doprowadziły Ngannou do wymarzonego rewanżu, którego świadkami będziemy mieli okazję być już za 10 dni.

Poniżej vlog, który Francis Ngannou prowadzi przed tym pojedynkiem na swoim kanale youtubowym.

Sprawdź!  Nate Diaz po UFC 263: "Uważam, że jestem lepszym zawodnikiem"

Źródło: mmafigting.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *