UFC

Jan Błachowicz skomentował status walki na UFC 291: „Rozmawialiśmy o zmianie na…”

Już niebawem Jan Błachowicz po raz kolejny w karierze stawi się w oktagonie UFC. Polak w rozmowie z Michaelem Bispingiem wypowiedział się na temat statusu pojedynku z Alexem Pereirą.

-> Oglądaj walkę Błachowicz vs Pereira na żywo!

Dosłownie przed kilkoma dniami mistrz kategorii półciężkiej Jamahal Hill przekazał przykre informacje: doznał poważnego urazu i zawakował tytuł. Amerykanin nie chciał przetrzymywać korony i pozostawić dywizji bez aktualnego championa. Podobnie zachował się kilka miesięcy wcześniej Jiri Prochazka. W rozmowie z Michaelem Bispingiem Jan Błachowicz przyznał, że on najpewniej zachowałby się identycznie.

Dla mnie honor również jest ważny. Nie wykluczam, że też zawakowałbym tytuł, choc moja menedżerka pewnie chciałaby mnie od tego odwieść. Na zasadzie: jeśli organizacja tak postanowi, to oni odbiorą ci pas, nie oddawaj go jak prezentu. Szanuję decyzje Prochazki i Hilla, show musi trwać i nie wstrzymywali dywizji. Życzę im szybkiego powrotu do zdrowia. Jiri chyba już jest OK, teraz Jamahal musi się wyleczyć. Jest jak jest, a po mojej walce z Alexem wyłonimy nowego mistrza.

W wywiadzie nie mogło oczywiście zabraknąć też pytania o zmianę statusu pojedynku Polaka na UFC 291. Janek zdradził, że były prowadzone rozmowy na ten temat, ale na kilkanaście dni przed galą w Salt Lake City nic się nie zmieniło.

Sprawdź!  Gamrot zawalczy o pas UFC szybciej, niż się spodziewa? Poirier szczerze o szansach Polaka

Rozmawialiśmy o zmianie tej walki na mistrzowską. Na razie nic się nie zmieniło, walczymy o pierwszego pretendenta. Może w nadchodzących dniach coś się zmieni, ale póki co to wciąż eliminator, a nie walka o tytuł. Wierzę, że to ja wygram i raz jeszcze przystąpię do walki o pas.

UFC 291: Błachowicz vs Pereira – Kursy bukmacherskie

Kartę walk UFC 291 obstawić możemy u bukmachera eFortuna.pl. Grając jakikolwiek kupon za dowolną stawkę dostajemy też dostęp do Fortuna TV, gdzie cała gala z udziałem Jana Błachowicza transmitowana będzie zupełnie za darmo! Zakładając konto otrzymamy też fenomenalną ofertę powitalną z bonusami o wartości ponad 600 zł.

Za udzielenie wszystkich zgód na nasze konto gracza wpłynie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: trzy pierwsze zakłady obstawimy BEZ RYZYKA! Wartość pierwszego z nich to 100 zł, drugiego to 200 zł, a trzeciego 300 zł. Jeśli kupony okażą się trafne – otrzymujemy wygraną. Jeśli nie – stawka wraca na konto gracza!

Sprawdź!  (VIDEO) Bryce Mitchell nie daje szans Edsonowi Barbozie! Kapitalny pokaz grapplingu!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.