UFC

Jan Błachowicz ma się czego obawiać? Ankalaev pewny siebie przed UFC 282! „Mam swój plan, chcę wywalczyć pas UFC”

Najbliższy rywal Jana Błachowicza, Magomed Ankalaev, jest przekonany o swojej wygranej. W materiale Countdown federacji Rosjanin opisał swoją drogę, która doprowadziła go do miejsca, w którym się znajduje.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj na żywo!

Cały świat bardzo zaskoczyła informacja o poważnej kontuzji, jakiej na kilka tygodni przed UFC 282 nabawił się Jiri Prochazka. Czech mocno uszkodził bark w związku z czym postanowił zachować się honorowo i zawakować tytuł mistrzowski jeszcze przed pierwszą obroną. O ten mógł zawalczyć Glover Teixeira, planowany oponent Prochazki. Brazylijczyk jednak nie zgodził się na zaproponowanego Magomeda Ankalaeva, lecz rzucił pomysł rewanżu z Janem Błachowiczem. UFC nie przystało na jego ofertę i ogłoszono nowy, polsko-rosyjski, main event UFC 282 o tytuł dywizji półciężkiej.

Ankalaev stoczył dotychczas 18 zawodowych pojedynków, z których przegrał tylko jeden. Warto zaznaczyć, że przez całą tamtą walkę Magomed był górą i pewnie zmierzał po zwycięstwo. Dał się jednak złapać w trójkąt nogami i odklepał w dosłownie ostatniej sekundzie.

Pochodzący z Dagestanu pretendent w najnowszym materiale Countdown na kanale UFC wypowiedział się na temat swojego pochodzenia i tego, jak wyglądało jego dorastanie i co koniec końców przełożyło się na sukcesy w obecnej karierze.

Sprawdź!  Holloway wbił szpilkę w mistrza UFC! "Narzekasz, a walczysz tylko wtedy, gdy sam chcesz"

– Ludzie oglądają moje walki ponieważ zawsze są spektakularne. Ja zawsze staram się o to by zapewnić kibicom sporo emocji. Urodziłem się w wysokich górach, w wiosce Teletl w regionie Shamil. W Dagestanie wszyscy kochamy sport, dlatego rodzice szybko zachęcają dzieci do uczęszczania na zajęcia sportowe. Mamy zatem wielu sportowców co sprawia, że jest między nami wielka konkurencja. Każdy chce być tym jedynym, najsilniejszym.

To właśnie wyjaśnia wysoką ilość dobrych zawodników z Dagestanu. Po lekcjach dzieci w poszukiwaniu swego ulubionego sportu zwykle schodzą z gór do miast, które leżą niżej. Ja miałem starszego brata, który był dobry w zapasach w stylu klasycznym. Zabrał mnie na salę treningową, okazało się, że jestem dobry i zacząłem startować w zawodach. Później przerzuciłem się na sambo, a następnie rozpocząłem treningi MMA i profesjonalną karierę. To wszystko składa się na poziom, który obecnie prezentuję. Mam swój plan, chcę wywalczyć pas UFC, to dlatego tutaj jestem.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Jorge Masvidal gotów odpuścić walkę z Edwardsem! "Hej, tobie wpier*olę następnemu. Ten koleś to król tchórzy."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.