KSW

Jak pokonać Wrzoska? Kołecki radzi Szpilce przed XTB KSW 94

Szymon Kołecki w najnowszym wywiadzie zabrał głos na temat najbliższej walki Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Medalista igrzysk olimpijskich dał też poradę byłemu pięściarzowi.

To hitowe starcie stójkowiczów wreszcie ziści się podczas XTB KSW 94. Artur Szpilka wcześniej musiał wycofać się z walki z Arkadiuszem Wrzoskiem z powodu urazów. Teraz wszystko wskazuje na to, że panowie wreszcie spotkają się w okrągłej klatce.

Pojedynek ten oraz pozostałe starcia gali obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Szymon Kołecki udzielił wywiadu kanałowi InTheCagePL, gdzie został zapytany o starcie w wadze ciężkiej. Były fighter KSW stwierdził, że na papierze faworytem wydaje się Wrzosek. Medalista igrzysk olimpijskich podpowiedział „Szpili”, jak poradzić sobie z kick-bokserem:

Sprawdź!  Tomasz Sarara o pojedynku Szpilka vs Pudzianowski: "Mariusz nie jest przyzwyczajony przyjmować takie ciosy"

– W ogóle ze sportowego punktu widzenia mnie to nie interesuje. Zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli są na tym samym poziomie twardości, potrafią opanować emocje, to wygra silniejszy fizycznie. Natomiast tutaj jednak Arek Wrzosek potrafi zimniejszą krew zachować.

– Z tego punktu widzenia można się skłaniać, że Wrzosek będzie faworytem. Ja na miejscu Szpilki bym nie robił żadnej stójki, tylko starał się przewrócić i kontrolować, trzy rundy przetrzymać. Arturowi nie jest potrzebna walka w stójce z zawodnikiem, który ma taki zasięg w nogach i rękach, który jest tak trudny do skończenia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.