Clout MMA

Stanowski wbija szpilkę w Najmana! „Strach pomyśleć, co by ci zrobił, gdyby…”

Krzysztof Stanowski lubi podgryzać Marcina Najmana. Nie mógł przepuścić okazji, by nie wbić szpilki w medialnego rywala po publikacji zdjęcia ze szpitala.

Zabieg na „Cesarzu polskich freak fightów” jest następstwem jego walki z Jackiem Murańskim. Panowie zmierzyli się ze sobą w wyczekiwanym pojedynku, który był main eventem ostatniej gali Clout MMA.

Zawodnicy ruszyli na siebie z otwartymi przyłbicami, a stary „Muran” po zaledwie kilkudziesięciu sekundach ustrzelił Marcina Najmana. Ten padł na deski i nie wrócił już na nogi.

Stanowski wbija szpilę w Najmana

„El Testosteron” doznał złamania oczodołu i wymagany był zabieg. Najman podzielił się z fanami na portalu X, że zakończył się on pomyślnie i przekazał podziękowania lekarzom:

Cesarz już wybudzony. Oko będzie jak nowe. Dziękuje całemu zespołowi medycznemu. Lekarzom, oraz Pani Ordynator która mnie operowała. Tu gdzie jestem, służba zdrowia jest na najwyższym poziomie. Lud się może już nie martwić. Dopadniemy jeszcze w tym roku plugawego barbarzyńcę.

Wpis Najmana skomentował Krzysztof Stanowski, który często podszczypuje freak fightera. Nie inaczej było i tym razem:

Sprawdź!  Okniński reaguje na mocne słowa Labrygi! "My takich wyjaśniamy. Jemu się w głowie..."

– Strach pomyśleć co on by ci zrobił, gdyby trafił dwa razy – wbił szpilkę medialnemu oponentowi założyciel Kanału Zero.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.