FAME MMA

Jacek Murański ostro po walce „Popka” na FAME 13: „Kontuzja paluszka a płakał, jakby pociąg po nim przejechał. Śmiałeś się ze mnie…”

Rodzina Murańskich, która jest skonfliktowana z „Popkiem”, postanowiła skomentować jego ostatnią walkę na sobotniej gali FAME 13.

Na co-main event czekało wielu kibiców. „Popek” długo i bardzo intensywnie przygotowywał się do pojedynku z Normanem Parke, jednak niestety wszystko pokrzyżowała kontuzja. Po około 30 sekundach pierwszej rundy trafił rywala w plecy i doznał kontuzji.

Raper zaczął krzyczeć z bólu i sygnalizować, że to już koniec walki. Jego lewa ręka szybko spuchnęła, a po starciu od razu przeprowadzono badania, które potwierdziły, że doszło do złamania. Raper już wcześniej doznał kontuzji tej ręki, przed walką z „Kizo”, z której musiał się wycofać.

Murańscy ostro o walce „Popka” na FAME 13

Podczas cage’a „Popek” zapytany o Murańskich nie szczędził ostrych słów. Mogliśmy więc spodziewać się, że po jego występie nie zabraknie komentarza Jacka, który nie daje o sobie zapomnieć. Na swoim Facebooku napisał:

– Upssss KOMUNIKAT MEDYCZNY FEDERACJI Z OSTATNIEJ CHWILI: pompek doznał kontuzji paluszka (!!!l). Paluszek….a płakał, jakby pociąg po nim przejechał…. Tak się pompek ze mnie śmiałeś podczas F2F u BOXDEL (wtórując swojemu przyjacielowi Konradowi niewolskiemu), że otrzymałem 300 uderzeń podczas walki z rakiem Tańculą. Tyle tylko, że Ja wyszedłem do walki z zerwanym bicepsem (patrz zdjęcie) i przez 4 rundy byłem w boju i nigdy bym się nie poddał, NIGDY I PRZED NIKIM (!!!).

– Natomiast ty pompek zwichnąłeś rękę i po 37 sekundach zacząłeś płakać. Rozsypałeś się jak mały kruchy batonik „Pawełek”… pompek ty wojowniku inaczej ( !!!) „Pawełek zajęcze serce ” vs MURAN LWIE SERCE. Także pompek – teraz mimo podpisanych umów z FAME MMA będę musiał na ciebie poczekać, ale ….ZEMSTA TO DANIE, KTÓRE NAJLEPIEJ SMAKUJE NA ZIMNO… więc będę czekał, gdyż jestem cierpliwy jak sęp…

W kolejnym wpisie dodał – Ała ała ała… tylko nie w szczepionkę. Pompek jak najmanik…

Mocny komentarz zamieściła również żona Jacka Joanna Godlewska-Murańska, która nie szczędziła „Popkowi” mocnych słów. Pod ostatnim postem „Murana” napisała m.in.:

Sprawdź!  "Daro Lew" rzuca wyzwanie! Chce walczyć z Kamilem Glikiem: "Dawaj do walki z groźnym lwem! Dawaj na ring, nie peniaj!"

– Mój kochany, szlachetny mąż przynajmniej podgrzewał waszą mierną i nędzną nienawiść do mojej rodziny podczas swojej walki z rakiem Tańculą – dał widowisko, o którym się będzie mówić przez lata, skumulował uwagę poprzez niewiarygodne poświęcenie swojego ciała i fizyczności, nie zważając na konsekwencje. Ten zdewaluowany pompek (NEOFITA NA GŁODZIE ) – zgrymasił się jak mały bajstruk i przerwał walkę, zalewając się łzami zamiast trochę powalczyć, dać się poobijać po mordzie jak przystało na mężczyznę, a nawet dać się znokautować‼️ Ale dać widzom to, za co zapłacili‼️‼️‼

Post Jacka Murańskiego oraz cały obszerny komentarz Joanny Godlewskiej-Murańskiej znajdziesz poniżej:

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot pojawili się na gali FAME MMA 11! Zobacz co mieli do powiedzenia

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.