FAME MMA

(VIDEO) Mateusz Murański zawalczy z Alanem! Awantura na konferencji przed FAME 14!

Już w maju odbędzie się 14 edycja FAME. Kolejny głośny konflikt zostanie wyjaśniony na najbliższej gali największej polskiej organizacji freakowej.

Mateusz Murański powróci do MMA po długiej przerwie. Ostatni pojedynek w tej formule stoczył w lipcu na gali Elite Fighters, kiedy to już w pierwszej rundzie ciężko znokautował „Mielonidasa”. Freak fighter walczył również na gali Prime Show MMA w marcu, jednak było to starcie bokserskie.

Zawodnik zapowiadał, że na kolejnej gali zmierzy się z rywalem, który będzie jego największym wyzwaniem sportowym w karierze. Zdradził także, że nie przepada za swoim przeciwnikiem, a część kibiców domyśliła się, że może chodzić o Alana Kwiecińskiego.

Pomiędzy fighterami jest mocny konflikt. Wszystko miało rozpocząć się od tego, że Mateusz Murański obraził siostrę „Alanika”. Kwieciński początkowo zapewniał, że nie ma zamiaru walczyć z „Muranem”. Ostatecznie zmienił jednak zdanie i wszystko zostanie wyjaśnione w klatce.

Mateusz Murański zawalczy z Alanem Kwiecińskim

Zawodnicy na dzisiejszej konferencji po raz kolejny spotkali się twarzą w twarz. Mogliśmy spodziewać się, że dojdzie do awantury, ponieważ pomiędzy nimi jest dużo złej krwi.

Sprawdź!  Borys Mańkowski o przygotowaniach do walki na Fame MMA 11: "Nie mogę się doczekać, kiedy pokażę wam efekty"

Na scenę wszedł także Jacek Murański, który mocno się odpalił i nie szczędził ostrych słów. W pewnym momencie Alan rzucił butelką w Murańskich, a ochrona musiała ich uspokoić.

Całą konferencję z udziałem Alana Kwiecińskiego oraz Jacka i Mateusza Murańskich znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.