Eagle Fighting Championship

Hussain Bakhsh Safari pokonał jednogłośną decyzją Yakovleva na gali EFC 35. [WIDEO]

Kolejna walka gali EFC 35 za nami. W Moskwie odbywa się właśnie Eagles Fighting Championship 35, które organizowane jest przez Khabiba Nurmagomedova. Na hali pojawili się kibice, którzy licznie dopingują swoich zawodników.

Kolejną wygraną do swojego rekordu dopisał zawodnik z Afganistanu, Hussain Bakhsh Safari, który zdominował pierwsze dwie rundy i pokonał przez jednogłośną decyzję Oktyabrina Yakovleva.

Na początku walki mocno odpalił Yakovleva, który próbował swoich sił w stójce wykorzystując przewagę fizyczną nad rywalem. Safari szybko zorientował się, że ma znikome szanse na wygranie walki w stójce i bardzo szybko zaczął szukać zwycięstwa przez poddanie.

Najpierw potężnie obalił Yakovleva, a następnie kilkukrotnie próbował założyć mu duszenie trójkątne. Każda z tych prób kończyła się niepowodzeniem.

W drugiej rundzie mieliśmy również bardzo podobny schemat. Safari w pewnym momencie odrywając się od klinczu wyprowadził potężnego sierpa, który naruszył rywala. Po chwili ponownie zawodnik z Afganistanu próbował swoich sił w parterze, gdzie dominował, lecz bardzo dobra obrona Oktyabrina była nie do przejścia.

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed UFC Vegas 23: Mateusz Gamrot w limicie! Dwóch zawodników nie zrobiło wagi.

Trzecia runda należała do Yakovleva, który zachował energię na ostatnie starcie i tym razem nie dał się obalić Safariemu, który był już kompletnie bez sił.

Sędziowie wskazali jednogłośną decyzję Safariego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *