GROMDA

(VIDEO) Kubiszyn rozbija Vasyla! Narożnik poddaje walkę! GROMDA przypomina krwawe starcie na gołe pięści

Kolejna edycja GROMDY zbliża się wielkimi krokami. Federacja postanowiła więc przypomnieć kibicom jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków, czyli starcie „Don Diego” vs Vasyl Halych.

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

2 grudnia GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na jedenastej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, zobaczymy również w akcji Łukasza „Brodacza” Załuskę, Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa oraz debiutantów. Wszystkie nazwiska uczestników GROMDA 11 poznamy już niedługo.

Poza tradycyjnym turniejem na kibiców czeka kolejna walka pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. W pierwszym pojedynki zmierzyli się ze sobą Mateusz „Don Diego” Kubiszyn i Vasyl Halych. Po emocjonującym starciu wygrał pierwszy z zawodników, który już na początku grudnia pozna swojego rywala.

W nadchodzącym półfinale Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Nie ma wątpliwości, że będzie to krwawy i brutalny pojedynek, jak wszystkie poprzednie starcia tych fighterów. Zwycięzca tego zestawienia na kolejnej edycji stanie do walki z „Don Diego”, a ich konfrontacja wyłoni mistrza federacji.

Sprawdź!  Brutalne starcie otwiera galę GROMDA 11! "Scarface" rozbity przez "Gorillę"!

-> OGLĄDAJ GROMDA 10 NA ŻYWO

Darmowa walka Mateusz Kubiszyn vs Vasyl Halych

Przed nadchodzącą galą GROMDA 11 organizacja postanowiła przypomnieć ostatnie starcie pomiędzy „Don Diego” i Vasylem Halychem. Był to bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii federacji. Dodatkowe emocje zapewniała zła krew, jaką mogliśmy zobaczyć na ważeniu, gdy zawodnik z Ukrainy próbował przepchnąć Kubiszyna głową, jednak ten nie dał się sprowokować i jedynie się zaśmiał.

Walka była bardzo zacięta i każdy z zawodników miał swoje momenty. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w piątej rundzie, które nie jest ograniczona żadnym limitem czasowym. Po 9 minutach ostatniej odsłony „Don Diego” po raz kolejny posłał rywala na deski. Sędzia zaczął odliczać, a po chwili trener Vasyla rzucił ręcznik i poddał walkę.

Tym samym Kubiszyn awansował do finału i zawalczy o miano mistrza GROMDY. Poniżej znajdziesz cały pojedynek, do którego doszła na ostatniej edycji:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.