GROMDA

Gruchała wyjaśnia sytuację z face-to-face przed GROMDA 9! „Złamał zasady, którymi kieruje się większość normalnych chłopaków”

Remi Gruchała zabrał głos w sprawie sytuacji, jaka miała miejsce na ceremonii ważenia. Wyjaśnił, dlaczego nie podał ręki swojemu przeciwnikowi.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

Remi Gruchała wyjaśnia sytuację z ceremonii ważenia

Już jutro odbędzie się GROMDA 9, na której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień. Na kibiców czekają krwawe pojedynki oraz ciekawe debiuty, w tym walka Remiego Gruchały znanego m.in. z MMA-VIP. Na gali freakowej zmierzył się z rywalem, którego rozbił w 40 sekund.

Sprawdź!  Znamy kursy na wielki finał GROMDA 7! "Maximus" bez szans w walce z Domalikiem!? Stawką jest 100 tysięcy złotych

Teraz zawodnik chce spróbować swoich sił w nowej formule i zawalczy dla największej polskiej organizacji starć na gołe pięści. Podczas piątkowej gali nie weźmie jednak udziału w turnieju, a stoczy superfight, w którym zmierzy się z bardziej doświadczonym Damianem „GóralemGórskim.

Podczas czwartkowej ceremonii zawodnicy wzięli udział w ważeniu oraz stanęli twarzą w twarz. Po zakończonym staredownie „Góral” wyciągnął rękę do przeciwnika, jednak został zignorowany. Na swoim Instastory Remi Gruchała wyjaśnił, dlaczego zareagował w taki sposób.

– Chciałbym wyjaśnić zaistniałą sytuację na ważeniu i nie podania ręki. „Góral” złamał pewne zasady, którymi kieruje się większość normalnych chłopaków i stąd wynikła taka sytuacja. Szanuję każdego zawodnika, który ma zasady. Pozdro.

Co ciekawe, podczas face-to-face również z widowni padły mocne słowa skierowane do stojącego na scenie Górskiego:

– Remi jedziesz z ku*wą! Jedziesz z ku*wą! Jebać ku*wę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.