GROMDA

GROMDA 16: „Scarface” wraca do gry! Skiermański znów zapoluje na wygraną

Kolejna gala walk na gołe pięści odbędzie się już 1 marca. Na najbliższym evencie GROMDA do akcji wróci Sebastian „Scarface” Skiermański.

Ubiegły rok był naprawdę wyśmienity dla organizacji Mariusza Grabowskiego. W GROMDZIE pojawiło się wiele znanych międzynarodowych gwiazd, jak chociażby Simon „The Savage” Henriksen. Poznaliśmy też kolejnych zwycięzców turniejów, jak „Taeddy”, czy Jakub „Joker” Szmajda. Przede wszystkim jednak poznaliśmy niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka. Rzeszowski zawodnik zaliczył już też 1. obronę – na ostatnim w 2023 roku wydarzeniu pokonał Łukasza „GOAT-a” Parobca.

GROMDA 16: SCARFACE wraca do gry

Potwierdziło się też to, co można było wnioskować po pierwszej zapowiedzi gali GROMDA 16. Kolejną walkę na gołe pięści stoczy Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” na ostatnim wydarzeniu zrobił sobie przerwę. Wcześniej wystąpił na 5. kolejnych galach.

– Pozerstwo, kozaczenie, a jak przyjdzie co do czego to… płacz, lament i świrowanie. W życiu trzeba być facetem nie tylko jak jest dobrze, ale także w ciężkich sytuacjach. Spokój, opanowanie i liczenie się ze słowami. Trudne sytuacje i reakcja ukazują kim naprawdę jesteś i jaką masz wartość. Nie obrażaj, nie groź… bo weryfikacja przyjdzie szybciej niż myślisz. Baczny i niebezpieczny bijok z blizną. SCARFACE wraca do gry!

Bilety kupisz pod TYM LINKIEM. Nie czekaj, ilość jest limitowana!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.