GROMDA

Niepokonany Wasyl wraca do gry! Marcin Wasilewski zawalczy na GROMDA 16

Oficjalnie poznaliśmy kolejną datę gali GROMDA 16: W imię zasad. Organizacja zaczęła też odsłaniać karty i poznaliśmy pierwszego bijoka, który stawi się w ringu!

Miniony rok był na pewno jednym z najlepszych dla największej w Europie organizacji walk na gołe pięści. GROMDA tradycyjnie zorganizowała 4 wydarzenia, a na jednym z nich wyłoniony został niekwestionowany mistrz. „Don Diego” pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka. Pod koniec roku zaliczył też 1. obronę – na ostatnim w 2023 roku wydarzeniu pokonał Łukasza „GOAT-a” Parobca.

Niepokonany WASYL zawalczy na GROMDA 16

Rok zakończyły pojedynki wielu polskich i zagranicznych gwiazd federacji. Tych nie zabraknie też 1 marca podczas GROMDA 16. W ringu stawi się między innymi Marcin „Wasyl” Wasilewski. Niepokonany Polak dotychczas stoczył 3 walki i wszystkie wygrywał przez TKO w kolejno pierwszej, drugiej oraz czwartej rundzie.

Oto jak organizacja zapowiedziała powrót pomorskiego bijoka:

– Hardy rzeźnik z Gdańska. WASYL wraca do gry! Dumny z polskiego pochodzenia, syn stoczniowca, wychowany na mięsnych przedmieściach ulicy Rzeźnickiej, gdzie poznawał brutalną szkołę walk na gołe pięści. Niepokonany na galach GROMDA, wściekły jak pies i precyzyjny w rozwalaniu swoich rywali. Zasady, szacunek i wartość słowa… inaczej czeka cię bolesna niespodzianka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.